Ferie zimowe w gorących źródłach
Ferie zimowe w gorących źródłach
Podaruj podróż marzeń pod choinkę!
Podaruj podróż marzeń pod choinkę!
Skipass = wstęp!
Skipass = wstęp!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
annach annaf gabrysia

oferta-dla-firm

Wysokie Tatry latem

Słowacja, Wysokie Tatry latem Ośrodki turystyczne

Ośrodki turystyczne w Tatrach WysokichCzyste powietrze, urzekająca przyroda, atrakcje z najwyższej półki  i wiele możliwości wypoczynku. Tak w kilku słowach można opisać ośrodki w regionie Tatr Wysokich.

Zobacz ośrodki turystyczne w Wysokich Tatrach latem!

Ośrodek turystyczny Tatrzańska Łomnica

Ośrodek turystyczny Tatrzańska ŁomnicaMiejsce idealne, niezależnie od pory roku - tak zgodnie twierdzą wszyscy, którzy mieli okazję chociaż przez chwilę oddychać łomnickim powietrzem. Setki szlaków i nieskończenie wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że z roku na rok nie maleje liczba turystów odwiedzających Tatrzańską Łomnicę. Szalona zabawa na mountain boardach, przejażdżki rowerowe czy może... kawa ponad chmurami? Sporty adrenalinowe serwuje Wam międzystacja Start, kawę zaś - znajdująca się na wysokości 2634 metry n.p.m. kawiarnia Dedo. Jak tam dotrzeć? Nic prostszego, na Łomnicki szczyt zawiezie Was kolejka!

Czytaj więcej...

Ośrodek turystyczny Szczyrbskie Pleso

Ośrodek turystyczny Strbskie PlesoPodobno Wysokie Tatry są najpiękniejsze zimą. Nie sposób polemizować z tym stwierdzeniem. Możemy Wam jednak pokazać, że lato w Tatrach to najlepsza alternatywa dla przeludnionych egipskich plaż i drogiego Paryża.  

Czytaj więcej...

Ośrodek turystyczny Stary Smokovec

Ośrodek turystyczny Stary SmokovecPonad sto lat temu położono pierwszą cegłę pod budowę jednego z pierwszych ośrodków wczasowych w Starym Smokovcu. Dzisiaj Grandhotel Stary Smokovec króluje nad otoczeniem, urzeka tradycją, a samo miasto jest najstarszą osadą i wspaniałą bazą turystyczną w regionie Wysokich Tatr.

Czytaj więcej...

Poprad AquaCity

PopradNajwiększym miastem regionu spiskiego jest Poprad, stolica sportów zimowych i wodnych.

Malowniczo położone miasto , tuż u podnóża Tatr Wysokich, cieszy się zainteresowaniem turystów. Zabudowa mieszkalna zachowała swój zabytkowy charakter, a kościół renesansową dzwonnicą to typowe budownictwo niemieckich miast na Spiszu.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek