Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Aquapark Gino Paradise Besenova

O Aquaparku Besenova

 BesenovaBesenova jest miejscem znanym od pokoleń. Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwagę na przykład położenie ośrodka - tylko 50 kilometrów od polskiej granicy, w samym sercu Liptowa, jedyne 45 kilometrów od ośrodka Jasna Niskie Tatry. Szybki i wygodny dojazd z niemal każdego zakątka naszego kraju bez wątpienia pozytywnie wpływa na nieustającą popularność Beszeniowej. 

Zobacz wspaniały aquapark - Besenova!

Besenova Słowacja słynie z wód geotermalnych, przynoszących poprawę stanu zdrowia przy dolegliwościach układu oddechowego (astma), ruchowego (reumatyzm) oraz w przypadku alergii.  Kąpielisko termalne Besenova korzysta z odwiertów o głębokości ponad 1800 metrów. Już od  ćwierćwiecza korzystają z niego osoby pragnące na własnej skórze odczuć korzyści płynące - dosłownie i w przenośni – ze źródeł termalnych. Besenova Słowacja położona jest zaledwie 50 kilometrów od polskiej granicy, w sąsiedztwie Gór Choczańskich i stanowi świetny punkt wypadowy na trasy narciarskie: Jasna, Ružomberok, Donovaly i inne.

Ze względu na wysoką temperaturę wody, z otwartych basenów w kompleksie Besenova można korzystać cały rok. Chętni znajdą tu zarówno baseny pływackie jak i relaksacyjne, oraz sprzyjający rozrywce rodzinnej basen z rurami i zjeżdżalniami. Płynąca z dużych głębokości woda ma temperaturę ponad 60 stopni – przed udostępnieniem jej gościom aquaparku jest schładzana do temperatury 26-39 stopni. Atrakcją są znajdujące się pod wodą ławki masujące.

 • Atrakcje parku wodnego

  Atrakcje wodne w Gino Paradise Besenova Masz ochotę na przejażdżkę najdłuższą zjeżdżalnią na Słowacji? Niekończąca się jazda zapewni długie uczucie przeżywania radości. A może lubisz rywalizację? Zaproponuj znajomemu wyścigi – poczujcie się jak w formule F1 i przekonajcie, który z was będzie szybszy. Miłośnicy doskonałych wrażeń wizualnych też będą się tu czuć jak w raju – im proponujemy zjazd pełen efektów świetlnych i dźwiękowych.

  Zobacz dostępne atrakcje!

 • Wellness i SPA

  HarmoniaOdkryj doskonałą harmonię i relaks w Bešeňovej. Holistyczny wellness kładący nacisk na troskę o ciało, duszę i umysł jest miejscem, w którym można naczerpać sił i odzyskać energię. Nowy kompleks wellness & spa to esencja liptowskiej przyrody: brzozowe drewno, bešeňovska jaskinia z niekończącymi się wodospadami i wspaniałą Świątynią Sauny. Delektuj się spokojem w przyjemnym otoczeniu tepidarium i odzyskaj utraconą energię

 • Gastronomia

  Gastronomia w BesenovejNa terenie Besenova znajdują się liczne restauracje, bary i kawiarnie - zjesz tu smacznie i do syta! Romantyczna kolacja podczas pobytu w Besenova lub fast food podczas wakacji - życzymy dobrego smaku!  Zobacz, jakie restauracje oferuje Besenova!

 • Cennik

  Cennik aquaparku - TatralandiaBilety wstępów do Aquaparku Gino Paradise Besenova - zapoznaj się z aktualnym cennikiem.

 • Informacje praktyczne

  Godziny otwarcia AquaCityInformacje praktyczne (godziny otwarcia, dojazd)

  Zobacz, w jakich godzinach czynny jest aquapark oraz jak możesz do nas dojechać. Przydatne wskazówki umilą podróż i skrócą czas oczekiwania na super przygodę w wodnym raju!

 • Nocleg w Besenovej

  Nocleg w Gino Paradise BesenovaZakwaterowanie w Gino Paradise Besenova możliwe jest w czterogwiazdkowym Hotelu Gino Paradise Besenova***. Do dyspozycji gości oddano pokoje Standardowe, typu suite, a także luksusowe apartamenty.

  Zapraszamy!

 • Nocleg w okolicy

Rosyjska kopalnia

kopalniaW Świecie Saun Harmonia przybędzie Ruska bania – sauna, w której odbywają się rytuały z użyciem miotełek.

Czytaj więcej...

Nowy bar wellness

bar wellnessKompleks saunowy Harmonia ponownie się rozrasta - powstaje nowy wellness bar i nowoczesna recepcja.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek