Zimowy relaks w basenach termalnych
Zimowy relaks w basenach termalnych
Zima w gorących źródłach
Zima w gorących źródłach
Skipass = wstęp!
Skipass = wstęp!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
annach annaf gabrysia

oferta-dla-firm

Noclegi na Słowacji Domki

Chalety Jasna de LuxeWolnostojące domki to komfort zakwaterowania bez sąsiadów za ścianą. Do wyboru domki drewniane, murowane, te mniejsze i nawet te duże, w których zmieści się cała rodzina - i przyjaciele!

Zobacz domki na Słowacji!

Domki - zakwaterowanie na Słowacji

  • Holiday Village Tatralandia

Domki w TatralandiiDomki Holliday Village Tatralandia znajdują się ok.150 metrów od Parku Wodnego Tatralandia. Widok z wioski jest powalający - pozwala każdego dnia rozkoszować się przepięknym widokiem na Tatry Niskie i oddychać czystym, górskim powietrzem, przesiąkniętym aromatem morskiej wody aquaparku. Kompleks HVT tworzy 155 bungalowów i apartamentów zgrupowanych w wioski tematyczne.

Dowiedz się więcej!

Holiday Village Tatralandia

  • Chalety Jasna de Luxe

Chalety Jasna de LuxeW jednym domku (chalecie) znajdują się dwa apartamenty, które mogą być (w zależności od życzenia i liczby gości) połączone drzwiami w salonie. Każdy apartament posiada dwie wygodne dwuosobowe sypialnie na piętrze, oraz pokój dzienny na parterze z kominkiem, balkonem, telewizorem i rozkładaną kanapą, która może służyć jako dodatkowe łóżko dla 1 osoby dorosłej lub dla 2 dzieci.

Dowiedz się więcej!

Chalety Jasna de Luxe

  • Chaty Mara

Chaty Mara - SłowacjaKażdy domek posiada 3 pokoje: dwa pokoje 2-osobowe, jeden pokój 2-osobowy z możliwością 2 dostawek. Minimalna ilość osób w domku 4, natomiast maksymalna 8. Wszystkie pokoje mają balkony z widokiem na Liptowską Marę lub Tatry Wysokie i taras. W każdym domku 2 kompletnie wyposażone łazienki, salon z kominkiem i TV-SAT, całkowicie wyposażona kuchnia.

Dowiedz się więcej!

Chaty Mara

  • Bungalowy Rybarska Osada

Bungalowy Rybarska Osada - SłowacjaKażdy domek w osadzie jest dwukondygnacyjny, posiada ogrzewanie elektryczne i kominek w pomieszczeniu wypoczynkowym. Parking przy obiekcie. W każdym domku są 2 pokoje dwuosobowe z balkonem i 1 pokój 4-osobowy z balkonem. Wejście z przedpokojem, pokój wypoczynkowy z kominkiem, TV, 2 łazienki z prysznicem i WC, kuchnia z aneksem kuchennym, wyjście tylne z tarasem.

Dowiedz się więcej!

Bungalowy Rybarska Osada

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek