Zimowy relaks w basenach termalnych
Zimowy relaks w basenach termalnych
Zima w gorących źródłach
Zima w gorących źródłach
Skipass = wstęp!
Skipass = wstęp!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
gabrysia annach annaf

oferta-dla-firm

Aquapark Tatralandia

O Aquaparku Tatralandia

Aquapark TatralandiaPołożony wśród pięknych gór, na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry. Sercem Aquaparku Tatralandia jest źródło wody termalnej, wypływającej z głębokości ponad 2500 m, o temperaturze 60,7°C. Lecznicza woda termalna wypełniająca baseny, należy do wyjątkowych wód na Liptowie. Jej częścią  składową są  wody morza z okresu paleolitu, które znajdowało się na terenie Liptowskiej Kotliny już przed 40 milionami lat. Woda mineralna w Tatralandii  działa leczniczo na układ ruchowy i oddechowy.

Zobacz wspaniały aquapark - Tatralandia!    

Na Słowację jeździmy prawie wszyscy. Kiedyś łapaliśmy tam złote bażanty i przegryzaliśmy sławetne lentilky. Nasi południowi sąsiedzi mają wiele do zaoferowania – urokliwa Bratysława przyciąga co roku tysiące polskich turystów, słoneczne stoki Chopoka zachęcają miłośników białego szaleństwa, a Tatralandia, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce i obsługujemy polską infolinię 12 384 86 36, ma bardzo wiele do zaoferowania…

 • Atrakcje parku wodnego

  Aquapark TatralandiaAquapark Tatralandia oferuje 14 basenów: 9 całorocznych zakrytych i  sezonowych oraz 26 rur i zjeżdżalni – ponad 1 800 m dróg do zjeżdżania z wliczeniem najdłuższej (Anakonda) i najbardziej stromej (Free Fall) zjeżdżalni na Słowacji, zjeżdżalnie z raftami... i wiele więcej!

  Zobacz wszystkie atrakcje
  i wybierz swoją ulubioną!

 • Wellness i SPA

  Wellness i SPA w TaralandiiOdkryjcie urok relaksu i skorzystajcie z naszej bogatej oferty masaży, okładów i wellness pakietów.

  Wellness Paradise to niepowtarzalny kompleks oferujący: pakiety wellness, masaże, kąpiele, okłady, elektrolecznictwo oraz inne zabiegi lecznicze i relaksacyjne. Saunowy Świat Celtów postawi Cię na nogi i pobudzi wszystkie zmysły.

  Wejdź w wirtualny świat wellness i poczuj tę przyjemność już dziś!

 • Gastronomia

  Restauracje i bary w TatralandiiNa terenie Holiday Village Tatralandia oraz aquaparku znajdują się liczne bary i restauracje, w których można zasmakować zarówno kuchni regionalnej jak również międzynarodowej.

  Zobacz wszystkie dostępne restauracje.

 • Cennik

  Cennik aquaparku - TatralandiaCennik wstępów do Aquaparku Tatralandia oraz Saunowego Świata Celtów -
  zapoznaj się z aktualnym cennikiem.

 • Informacje praktyczne

  Godziny otwarcia AquaCityInformacje praktyczne (godziny otwarcia, dojazd)

  Zobacz, w jakich godzinach czynny jest aquapark oraz jak możesz do nas dojechać. Przydatne wskazówki umilą podróż i skrócą czas oczekiwania na super przygodę w wodnym raju!

 • Nocleg w Tatralandii

  Zakwaterowanie w TatralandiiNa terenie Tatralandii znajduje się wioska Holiday Village, która proponuje zakwaterowanie w domkach wieloosobowych tzw. apartamentach lub bungalowach o standardzie trzygwiazdkowego hotelu, znajdujących się ok. 150 m od parku wodnego. Kompleks tworzy 155 bungalowów i apartamentów zgrupowanych w wioski tematyczne - łącznie 700 miejsc noclegowych.

  Wybierz ulubiony domek - idealne zakwaterowanie dla siebie!

Nowości 2015/2016 w Tatralandii

Baby silent zoneNa zimę 2015/2016 Tatralandia przygotowała szereg nowości, które zapewnią rodzinom z dziećmi doskonały odpoczynek po szusowaniu na zaśnieżonych stokach. W Tropical Paradise pojawi się strefa Baby Silent dla dzieci do lat 3. Dzieci od 6 roku życia będą mogły codziennie wzmacniać swoją odporność w Biosaunie z widokiem na Tatry Niskie na tarasie Saunowego Świata Celtów. W krytym kompleksie Wyspa Piratów z Karaibów po całodziennej zabawie będzie można posilić się w nowym barze Karibik.

Czytaj więcej...

Zamień skipass na aquapark!

Zamień Skipass na wstep do aquaparku!Podczas tegorocznego sezonu zimowego 2015/2016, możesz cieszyć się doskonale przygotowanymi stokami narciarskimi w Tatrach Niskich oraz Wysokich. Szusowanie w idealnych warunkach przyniesie mnóstwo satysfakcji i radości z zimowego wypoczynku. Jeśli jednak zechcesz na chwilę odpocząć od sportów zimowych, wymień swój skipass na wstęp do jednego z trzech aquaparków usytuowanych w Tatrach Niskich i Wysokich - zregenerujesz siły na więcej przygód!

Czytaj więcej...

Regulamin aquaparku Tatralandia


Regulamin aquaparkuKażdy klient jest zobowiązany zapoznać się przed wejściem do ośrodka z poniższym regulaminem porządkowym i przestrzegać jego postanowień.
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją treści Regulaminu porządkowego i zobowiązaniem do jego przestrzegania.
Wszystkie szczegółowe polecenia wydawane na terenie aquaparku są ważniejsze niż zasady ogólne.

Czytaj więcej...

Firmy w Tatralandii

Firmy w TatralandiiTatralandia to również fantastyczne miejsce na organizację imprez firmowych, pikników rodzinnych, oraz innych imprez o charakterze promocyjnym i motywacyjnym.

Czytaj więcej...

Tatralandia – morze… atrakcji!

Tatralandia68 kilometrów od polsko-słowackiej granicy w Chyżnym,  w miejscowości Liptowski Mikulasz (słow. Liptovský Mikuláš), a w zasadzie na jej przedpolach, znajduje się największy całoroczny park wodny w Europie środkowo-wschodniej.  Kompleks położony jest wśród pięknych gór, na północnym brzegu sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek