Zimowy relaks w basenach termalnych
Zimowy relaks w basenach termalnych
Zima w gorących źródłach
Zima w gorących źródłach
Skipass = wstęp!
Skipass = wstęp!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
gabrysia annach annaf

oferta-dla-firm

Tatralandia 4=3, 7=6

Funpark TatralandiaNie przegap świetnej oferty! Przy wczesnej rezerwacji pobytu na 4 lub 7 nocy możesz dostać 1 noc za darmo! Nie zwlekaj - rezerwuj swoje wymarzone wakacje w super cenie już dzisiaj! Przyjedź do Holiday Village Tatralandia - miejsca uwielbianego przez miliony!

Promocja obowiązuje w wybranych terminach - sprawdź cenę!

Zarezerwuj Holiday Village Tatralandia

Tatralandia<p>Lato w Tatralandii to doskonała okazja do spędzenia aktywnie każdej wolnej chwili. Pozwól zabawie przejąć górę!<p> Tatralandia<p>Poczuj się wolny! Mnóstwo relaksujących chwil znajdziesz w Tatralandii - miejsca, gdzie zabawa trwa cały rok! <p> Tatralandia<p>Maluchy też znajdą swoja oazę w Tatralandii - kolorowe, dmuchane atrakcje sprawią, że uśmiech nie zejdzie z rozpromienionej buzi Twojego szkraba.<p>

UWAGA! Oferta dotyczy także pobytów w ramach pakietów (na 4 i 7 nocy). Oferta jest ograniczona i dotyczy wczesnej rezerwacji. Promocja obowiązuje tylko w wybranych terminach, w dostępnych aktualnie pakietach.

Prosimy skorzystać z  formularza online by sprawdzić dostępność oferty. Już dziś skontaktuj się z naszymi konsultantkami, aby uzyskać więcej szczegółów lub rezerwuj swój pobyt online!

Infolinia w Polsce 123 - 848 - 636

Woda to źródło życia i zdrowia. Właściwości lecznicze i regeneracyjne mają zwłaszcza wody mineralne: solanki, wysoko zmineralizowane szczawy, a także wody cieplicze, których temperatura przekracza 20 stopni. Największym zainteresowaniem wśród użytkowników cieszą się właśnie źródła termalne. Słowacja jak mało kto umie wykorzystać potencjał płynący z głębokości ponad 1000 metrów: na turystów czeka tutaj wiele wodnych parków z basenami, zjeżdżalniami i bogatą infrastrukturą sportową. Pobyt w termach wpływa dodatnio na działalność układu oddechowego, stabilizuje krążenie krwi, odmładza i uspokaja. Zmarzluchów powinna uspokoić wiadomość, że płynąca z głębi ziemi woda jest naprawdę ciepła i z początkowej temperatury  około 50°C trzeba ją schładzać do 36-38°. To chyba wystarczająca zachęta dla zmęczonych zimą, żeby odwiedzić źródła termalne. Słowacja to dobry cel na wycieczkę rodzinną: baseny wyposażone są w ślizgawki i kąciki zabaw dla najmłodszych, pomieszczenia do kąpieli parowych i inhalacji ziołowych dla starszych i strefy wellness, gdzie chętni mogą poddać się zabiegom regenerująco-upiększającym.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek