Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Tatralandia

 

Wycieczka w Tropiki? Czemu nie! Zwłaszcza, że to tuż za rogiem! Zimowe pobyty w TatralandiiTrzydziestostopniowe upały, opalanie na leżaku bez względu na pogodę, zielone palmy z prawdziwymi bananami! A to wszystko w Tatralandii! Zaplanujcie swój wyjazd i przygotujcie się już dziś na Tropikalną wycieczkę!

Zakwaterowanie ze wstępem do aquaparku w cenie!

Zarezerwuj Holiday Village Tatralandia

Tatralandia<p>Lato w Tatralandii to doskonała okazja do spędzenia aktywnie każdej wolnej chwili. Pozwól zabawie przejąć górę!<p> Tatralandia<p>Poczuj się wolny! Mnóstwo relaksujących chwil znajdziesz w Tatralandii - miejsca, gdzie zabawa trwa cały rok! <p> Tatralandia<p>Maluchy też znajdą swoja oazę w Tatralandii - kolorowe, dmuchane atrakcje sprawią, że uśmiech nie zejdzie z rozpromienionej buzi Twojego szkraba.<p>

Pakiet pobytowy zawiera:

  • zakwaterowanie w APT A, BGL B lub BLG C, APT DELUXE, BGL DELUXE
  • śniadanie w formie bufetu lub śniadanie i kolacja w zależności od wybranego pakietu
  • nielimitowane wstępy do parku wodnego
  • 20% zniżki na wstępy do Vitalnego Świata
  • karta Gopass
  • parking

Dodatkowe informacje

  • Cena nie zawiera opłaty klimatycznej, płatnej na recepcji
  • Dzieci do 5,99 lat - zakwaterowanie i wstępy do parku wodnego gratis!

Już dzisiaj wybierz się na Tropikalną wycieczkę pod palmami i z nieustającym latem. Aby dowiedzieć się więcej, dzwoń 12 384 86 26.

 

Prosimy skorzystać z  formularza online by sprawdzić dostępność oferty. Już dziś skontaktuj się z naszymi konsultantkami, aby uzyskać więcej szczegółów lub rezerwuj swój pobyt online!

Infolinia w Polsce 123 - 848 - 636

Woda to źródło życia i zdrowia. Właściwości lecznicze i regeneracyjne mają zwłaszcza wody mineralne: solanki, wysoko zmineralizowane szczawy, a także wody cieplicze, których temperatura przekracza 20 stopni. Największym zainteresowaniem wśród użytkowników cieszą się właśnie źródła termalne. Słowacja jak mało kto umie wykorzystać potencjał płynący z głębokości ponad 1000 metrów: na turystów czeka tutaj wiele wodnych parków z basenami, zjeżdżalniami i bogatą infrastrukturą sportową. Pobyt w termach wpływa dodatnio na działalność układu oddechowego, stabilizuje krążenie krwi, odmładza i uspokaja. Zmarzluchów powinna uspokoić wiadomość, że płynąca z głębi ziemi woda jest naprawdę ciepła i z początkowej temperatury  około 50°C trzeba ją schładzać do 36-38°. To chyba wystarczająca zachęta dla zmęczonych zimą, żeby odwiedzić źródła termalne. Słowacja to dobry cel na wycieczkę rodzinną: baseny wyposażone są w ślizgawki i kąciki zabaw dla najmłodszych, pomieszczenia do kąpieli parowych i inhalacji ziołowych dla starszych i strefy wellness, gdzie chętni mogą poddać się zabiegom regenerująco-upiększającym.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek