Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
gabrysia annach annaf

oferta-dla-firm

Nowości Wysokie Tatry - zima 2015/2016

Wysokie Tatry, na sezon zimowy 2015/2016 przygotowały wspaniałe nowości - nie tylko dla miłośników białego szaleństwa!

 • AUDI ARÉNA –  Tatrzańska Łomnica, Čučoriedky západ

Audi Arena, SłowacjaDla wszystkich narciarzy w sezonie zimowym 2015/16 mamy wyjątkową nowość – Audi arenę – trasę slalomową z czasomierzem. Sprawdź, co czuje zawodnik i odmierzaj czas swojego przejazdu! Możesz też zabrać znajomych i porównywać czasy waszych przejazdów. Przez cały sezon zimowy trasa będzie zlokalizowana na stoku Čučoriedky západ (wschodnia strona stoku).

Zobacz noclegi w Wysokich Tatrach:

Noclegi Słowacja

 • UDOSKONALONA FUN ZONE – Tatrzańska Łomnica, Štart východ

Fun Zone, Wysokie Tatry, SłowacjaFun Zone z zaspami śnieżnymi jest bardzo popularna wśród rodzin z dziećmi. Znajduje się na stoku Štart východ i jest przeznaczona dla wszystkich narciarzy. Baw się w czasie szusowania na łatwych śnieżnych przeszkodach.

 • BABYSITTING W KOZIOŁKOWIE – Tatrzańska Łomnica, Łomnicki Staw

Koziołkowo, opieka nad dziećmi, Wysokie Tatry, SłowacjaWszystkim rodzinom i dzieciom już dobrze znany indoor fun park koziołkowo (słow. Kamzíkovo) na  Łomnickim Stawie w zimie zapewnia doskonałą usługę dla szusujących rodziców – babysitting. Chętnie zadbamy o Twoje dzieci, a Ty możesz tymczasem bez zmartwień szusować i relaksować się.

Dowiedz się więcej

Koziołkowo

 • FRESH TRACK – Tatrzańska Łomnica, Łomnicka Przełęcz / Łomnicki Staw

Fresh Track, Wysokie Tatry, SłowacjaWyjątkowy produkt FRESH TRACK łączy w sobie poranne szusowanie z doskonale przygotowanymi stokami i wyjątkowymi śniadaniami pod szczytem. Fresh Track zapewni Ci wyjątkowe przeżycie z szusowania na pustych nartostradach. Masz szansę szusować razem z profesjonalnym przewodnikiem jeszcze przed oficjalnym otwarciem kolei linowych! Co czwartek i niedzielę od godziny 7:00 rano!

 • PROGRAM APRÉS-SKI – Vysoké Tatry

Program apres ski, Wysokie Tatry, SłowacjaPodczas tegorocznej zimy możesz spodziewać się jeszcze lepszego i bardziej rozrywkowego programu apres-ski. W ramach niego ponownie doświadczysz nocnych zjazdów na sankach z Hrebienka po 2,5-kilometrowej trasie lub już zaprezentowany poranny Fresh track. Miłośników przeżyć i gastronomii czeka Tatrzański Wieczór Wrażeń. Po szusowaniu końca zabawy nie widać, co sobotę i niedzielę odpalamy party w barze Aprés-ski na samym stoku. Niezapomniane musicale w Tatrzańskiej katedrze lodowej  oferuje nasz program co niedzielę.

 • OLBRZYMIE BAŁWANY – Tatrzańska Łomnica, Łomnicki Staw

Olbrzymie bałwany, Wysokie Tatry, SłowacjaRównież tej zimy poza wspaniałym szusowaniem będzie można podziwiać rodzinę BAŁWANÓW na Łomnickim Stawie. Będą mieć 5 metrów i mieszkać przy 15-osobowej kolei linowej na Łomnickim Stawie. W tym roku będzie ich jednak więcej ;)

 • TATRZAŃSKI WIECZÓR WRAŻEŃ Z NOWYM RATRAKIEM GRAND SNOW TAXI – Tatrzańska Łomnica, Štart

Tatrzański wieczór pełen wrażeń, SłowacjaZaprowadź swoje kubki smakowe do nieba. Na wysokości 1173 m n.p.m. odkryjesz wyjątkowe smaki pieczołowicie przygotowanych dań. W restauracji Štart wypróbujesz wspaniałe specjały, które zaserwujemy w pięciu daniach. Po doskonałe przeżycia kulinarne zawieziemy Cię nowym luksusowym ratrakiem Grand snow taxi. Co środę, piątek i sobotę.

Dowiedz się więcej

Tatrzański wieczór wrażeń

 • Katedra tatrzańska – Stary Smokowiec, Hrebienok

Katedra Tatrzańska, Wysokie Tatry, SłowacjaWyjątkowy lodowy kościół z elementami tatrzańskiej przyrody. W tym roku w nowym stylu, a jego autorem będzie słowacki artysta Adam Bakoš. Lodowy kościół będzie ukryty pod specjalnym zadaszeniem, które daje schronienie przed zimową aurą. W lodowym kościele co niedzielę będą się odbywać wspaniałe i wyjątkowe koncerty.

Dowiedz się więcej

Tatrzańska świątynia lodowa

 • UDOSKONALONY SNOW PARK – Jezioro Szczyrbskie, Turistická

Snow Park, SłowacjaMiłośnicy adrenaliny mogą odwiedzić snowpark po lewej stronie stoku Turistická na Jeziorze Szczyrbskim z możliwością jumpowania i z wykorzystaniem raili i przeszkód. Co roku odbywa się tu K2 Spring Session.

 • TATRY CARD

Tatry Card, Wysokie Tatry, SłowacjaW sezonie zimowym dla gości i narciarzy przygotowano regionalny transport SKI & AQUA BUS, który wygodnie i bezpłatnie przetransportuje posiadaczy TATRY Card do ośrodków narciarskich Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Jezioro Szczyrbskie oraz aqaparku AquaCity w Popradzie. Nowością najbliższego sezonu zimowego jest możliwość ekologicznego podróżowania w Tatrach Wysokich pociągami ZSSK na linii Tatrzańskiej kolei elektrycznej, kolei zębatej i na trasie Poprad-Tatry – Studený Potok –Tatrzańska Łomnica, na których karta TATRY Card stanowi bilet podróżny podczas pobytu.

 • NOWE LINIE LOTNICZE

Nowe Linie Lotnicze, Poprad, SłowacjaOd połowy grudnia do 10 marca przyszłego roku Warszawa ponownie będzie mieć połączenie lotnicze z Popradem. Tym razem linię obsłuży łotewska spółka Air Baltic, a we wtorki i czwartki będzie mieć międzylądowanie w połączeniu między Rygą a Popradem. Trzy razy w tygodniu połączenia z Rygą i dwa z Warszawą umożliwiają również popularne krótsze pobyty przedłużonych weekendów i delegacje z przesiadką w Warszawie lub Rydze oraz do innych miast w Europie Północnej.  Na linii będzie latać 144-osobowy Boeing 737, w którym jest wystarczająco dużo miejsca na transport nart.

Zobacz Aquapark AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

Źródło:  www.etrend.sk.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek