Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
annach annaf gabrysia

oferta-dla-firm

 Baseny termalne Poprad

AquaCity PopradZimą często tęsknimy za odpoczynkiem w wodzie i chętnie wygrzalibyśmy się w cieple. Cóż jednak robić, kiedy temperatura za oknem wcale nie zachęca do korzystania z uroków plaży? Doskonałą alternatywą są wtedy baseny termalne. Poprad, miasto położone w regionie spiskim, jest świetnym miejscem do spędzenia  wolnego weekendu. Popradzki ośrodek Aquacity to miejsce, które zadowoli najbardziej wybrednego miłośnika wody ciepłej, zimnej i wszystkich związanych z wodą rozrywek.

AquaCity Poprad

Baseny termalne Poprad to nie tylko miejsce relaksu, ale również okazja do poprawienia stanu zdrowia; wszyscy zainteresowani mogą poddać się zabiegom relaksacyjnym - masażowi klasycznemu i prowadzonemu za pomocą gorących kamieni, czy zdrowotnym - krioterapii, której dobroczynny wpływ opiera się na krótkotrwałym pobycie w ekstremalnie niskich temperaturach. Zwolennikom wypoczynku aktywnego baseny termalne Poprad zapewniają możliwość treningu na bieżniach i innych urządzeniach siłowych.

Jeden z basenów odkrytych w AquaCity - z tyłu widoczna pozostała część ośrodka, w tym hotel. Zjeżdżalnie w AquaCity dostarczają wszystkim ogromnej radości, to taki miły powrót do dzieciństwa! Masaże wodne w termalnym basenie AquaCity cudownie zrelaksują Twoje ciało

Miłośnicy jazdy na rowerze, bez względu na pogodę mogą korzystać z dobrodziejstw Spinningu, czyli aerobowego treningu na rowerach stacjonarnych.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek