Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Wysokie Tatry zimą

Słowacja Ośrodki narciarskie

Narty w Wysokich Tatrach - w tle majestetyczne szczytyNajwyżej położona i najbardziej stroma trasa zjazdowa znajduje się w ośrodku Wysokie Tatry – Tatrzańska Łomnica. Świetne warunki narciarskie przyciągają do Łomnickiej Przełęczy (Lomnické sedlo), a nowe szerokie nartostrady z Łomnickiego Stawu (Skalnaté pleso) do Tatrzańskiej Łomnicy pokryte grubą pokrywą śnieżną dają niemalże stuprocentową gwarancję uprawiania narciarstwa w najlepszych warunkach po słonecznej stronie Wysokich Tatr! Co więcej, trasa i wyciągi w Łomnickiej Przełęczy są atrakcyjne także dla narciarzy - freeriderów.

Zobacz ośrodki narciarskie w Wysokich Tatrach zimą!

Opis ośrodka narciarskiego Strbskie Pleso - kolejki, wyciągi, trasy

Wyciągi narciarskie na Szczyrbskim PlesieNajwyżej położona tatrzańska miejscowość Jezioro Szczyrbskie oferuje na południowych stokach Skrajnego Soliska 9 kilometrów łatwych i umiarkowanie trudnych nartostrad, z których z chęcią korzystają rodziny z dziećmi i zaawansowani narciarze. Tatry Wysokie – Jezioro Szczyrbskie umożliwia swoim gościom korzystanie z usług wypożyczalni nart, snowboardów, serwisów narciarskich i szkółek dla początkujących. Korzystaj z najwyższego standardu usług, które oferuje gościom ten specyficzny ośrodek o spokojnym i harmonijnym charakterze.

Czytaj więcej...

Opis ośrodka narciarskiego Stary Smokovec - kolejki, wyciągi, trasy

Trasy narciarskie, wyciągi i kolejki w Starym SmokovcuStary Smokowiec - wygodna kolej linowo-terenowa na Hrebieniok, tor saneczkowy czynny w dzień i w nocy należą do najlepszych atrakcji zimowych. Jakubkova lúka z łatwą trasą zjazdową to ośrodek przeznaczony dla początkujących narciarzy. W ofercie są niedrogie skipassy obowiązujące tylko w danym ośrodku, co doceni wielu mniej doświadczonych narciarzy oraz początkujących. Hrebienok, ulubione miejsce zimowych spacerów turystycznych do Wodospadów Zimnej Wody czy schroniska górskiego, stał się znany również dzięki imprezie Tratry Ice Master – rzeźby lodowe. A tej zimy będzie tu można zobaczyć również lodową bazylikę.

Czytaj więcej...

Opis ośrodka narciarskiego Tatrzańska Łomnica - kolejki, wyciągi, trasy

Tatrzańska Łomnica - stoki, wyciągi, trasyZ wysokości 2196 m n.p.m. zjedziecie na nartach przez Łomnicką Przełęcz trasą o długości 6 kilometrów prosto do Tatrzańskiej Łomnicy! Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat tego ośrodka narciarskiego!

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek