Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
gabrysia annach annaf

oferta-dla-firm

Wysokie Tatry zimą

Słowacja Atrakcje zimowe

Atrakcje zimowe w Tatracha WysokichZimą, oprócz energicznego zjeżdżania na nartach lub snowboardzie, Wysokie Tatry proponują inne formy spędzenia wolnego czasu. Wolisz łyżwy czy sanki? A może coś jeszcze innego?

Wybierz ulubioną zimową rozrywkę w Wysokich Tatrach!

Fresh Track Wysokie Tatry

Fresh Track, Wysokie Tatry, SłowacjaFresh Track oferuje wyjątkowe doznania narciarskie na pustych stokach - w godzinach porannych - z samego szczytu w Tatrzańskiej Łomnicy. Razem z profesjonalnym przewodnikiem zjedź jeszcze przed oficjalnym uruchomieniem wyciągów dla tłumów!

Prócz perfekcyjnie przygotowanych tras i jazdy kolejką cena zawiera również śniadanie na tarasie na Skalnatym Plesie.

Czytaj więcej...

Koziołkowo na Skalnatym Plesie

Koziołkowo - Skalnate Pleso - Wysokie TatryOśrodek górski Tatrzańska Łomnica udostępnił na Łomnickim Stawie (Skalnaté pleso) nowy dziecięcy kryty park zabaw. Niewykorzystana przestrzeń pierwotnej górnej stacji kolejki linowej zmieniła się na kryty park zabaw z mnóstwem drabinek, zjeżdżalni, basenów wypełnionych kolorowymi piłkami i częścią odpoczynkową dla rodziców. Projekt Koziołkowo, nazwany od symbolu Tatr - kozicy górskiej, którą można tu zobaczyć w jej naturalnych rozmiarach, jest idealną alternatywą, by zabawić się z dziećmi przy zmiennej pogodzie w górach.

Czytaj więcej...

Maxiland - Wysokie Tatry

Maxiland Wysokie TatrySzkółka narciarska i arena dla początkujących ze specjalnym ruchomym pasem w Tatrzańskiej Łomnicy i na Szczyrbskim Plesie (Štrbské Pleso) to wielka frajda dla dzieci i początkujących. Ogrodzona arena zapewnia bezpieczną jazdę bez kolizji z innymi narciarzami i snowboardzistami. Maxiland oferuje najmłodszym program zabaw na nartach, podczas którego nauczą się podstaw jazdy oraz program animacyjny z maskotkami Dorą, wilkiem Edim i niedźwiadkiem Medim, które zachęcają do tańca i brania udziału w niezliczonych konkurencjach.

Czytaj więcej...

Szkółka narciarska Wysokie Tatry

Szkółka narciarska Wysokie TatrySzkółka narciarska TATRY MOTION na Szczyrbskim Plesie (Štrbské Pleso) i w Tatrzańskiej Łomnicy oferuje indywidualne i grupowe lekcje jazdy prowadzone przez licencjonowanych instruktorów dla dorosłych i dzieci. Indywidualne podejście jest optymalne w przypadku początkujących lub podczas doskonalenia techniki jazdy.Wszystkim, którzy opanowali podstawy i chcą szlifować swoje umiejętności, lubią dobrą zabawę i mają odwagę skonfrontować swoje umiejętności z innymi polecamy lekcje grupowe.

Czytaj więcej...

Turystyka zimowa w Wysokich Tatrach

Wysokie Tatry zimąPrzeżyjcie wspaniały dzień z kolejkami, wjedźcie do zaśnieżonych dolin, odpocznijcie na tarasach słonecznych, albo zróbcie sobie zimową wycieczkę pieszą do otwartych przez cały rok schronisk górskich albo Wodospadów Zimnej Wody.

Czytaj więcej...

HUMNO MUSIC PUB - zabawa gwarantowana!

Humno Music PubW Tatrach Wysokich jest takie miejsce, w którym można rozkręcić niezłą imprezę. Dzięki atrakcyjnemu położeniu, wystarczy chwilka, by z centrum Tatrzańskiej Łomnicy przenieść się do jedynego w swoim rodzaju baru z restauracją i klubem muzycznym!
Szampańska zabawa na wyciągnięcie ręki – Nuda w Tatrach się skończyła!

Czytaj więcej...

Lodowisko na Szczyrbskim Plesie

Lodowisko w Wysokich Tatrach - doskonała alternatywa dla nart!Wyśmienita zabawa dla wszystkich tych, którzy chcą chociaż na chwilę odpocząć od nart! Dla dorosłych i dzieci, początkujących i zaawansowanych! Wybierz się na lodowisko na Szczyrbskim Plesie!

Czytaj więcej...

Jazda na sankach Hrebenok - Stary Smokovec

Jazda na sankach - doskonała rozrywka nie tylko dla dzieci!Kto powiedział, że tylko dzieci jeżdżą na sankach, mylił się po stokroć. Wyszalejcie się jak dzieci lub z dziećmi na specjalnie przygotowanej do sanek, długiej na ponad 2 i pół kilometra oświetlonej trasie Hrebeniok - Stary Smokovec! Sanki wypożyczyć możecie przy dolnej stacji kolejki Hrebienko, później wjechać kolejką na górę i ... rozkoszować się zimowym szaleństwem prędkości!

Czytaj więcej...

Tatrzańska świątynia lodowa

Tatrzańska Świątynia LodowaDnia 29.11.2015 Hrebienok w Tatrach Wysokich ponownie przemieni się w królestwo lodu. Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem tatrzańska świątynia lodowa czeka na swoją kolejną odsłonę. Górale postawili na pewnik – budowę świątyni po raz kolejny powierzyli artyście z czeskiego Pilzna, Františkowi Bálkowi, który w dziele własnych rąk zorganizował swój nietypowy ślub. Tym razem lód do budowy katedry będzie pochodził z Belgii, a kolorowe witraże, które upiększą lodową świątynię wykona znany słowacki artysta, fotograf, malarz, rzeźbiarz i muzyk Viktor Frešo.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek