Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Wysokie Tatry zimą

Słowacja Wysokie Tatry zimą

Wysokie Tatry zimąNajpiękniejsze krajobrazy, majestatyczne szczyty, doskonale przygotowane trasy zjazdowe i mnóstwo atrakcji - tymi słowami scharakteryzować można Wysokie Tatry. Najlepiej jednak tam być, słowa nawet po części nie oddają magii tego miejsca, szczególnie zimą.

Na własne oczy sprawdź jak tu pięknie!

 

 • Ośrodki narciarskie

  Narty w Wysokich Tatrach - w tle majestetyczne szczytyNajwyżej położona i najbardziej stroma trasa zjazdowa znajduje się w ośrodku Wysokie Tatry – Tatrzańska Łomnica. Świetne warunki narciarskie przyciągają do Łomnickiej Przełęczy (Lomnické sedlo), a nowe szerokie nartostrady z Łomnickiego Stawu (Skalnaté pleso) do Tatrzańskiej Łomnicy pokryte grubą pokrywą śnieżną dają niemalże stuprocentową gwarancję uprawiania narciarstwa w najlepszych warunkach po słonecznej stronie Wysokich Tatr! Co więcej, trasa i wyciągi w Łomnickiej Przełęczy są atrakcyjne także dla narciarzy - freeriderów.

  Zobacz ośrodki narciarskie w Wysokich Tatrach zimą!

 • Ski Passy

  Cennik Ski Pass - Tatry WysokieZapoznaj się z cennikiem Ski Passów w Tatrach Wysokich - wybierz odpowiedni bilet i ciesz się szusowaniem na idealnie zaśnieżonych stokach do woli!

  Najpiękniejszej jazdy na nartach na Słowacji doświadczysz jedynie w Tatrach Wysokich. Trzy najlepsze ośrodki w Tatrach Wysokich – Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Pleso i Stary Smokowiec oferują najlepsze usługi, które pokochały wszystkie pokolenia.

  Skipass Wysokie Tatry w sezonie 2015/2016 obejmuje następujące ośrodki narciarskie:

  • Tatrzańska Łomnica - TATRANSKA LOMNICA
  • Strbskie Pleso - ŠTRBSKÉ PLESO
  • Stary Smokowiec - STARÝ SMOKOVEC

  22 kilometrów zawsze doskonale przygotowanych tras zjazdowych, śnieg co najmniej przez 5 miesięcy w roku, przepiękna okolica o charakterze alpejskim i wyjątkowe atrakcje są gwarancją urlopu, o którym zawsze będziesz wspominać z sentymentem.

  20 kolejek linowych i wyciągów w trzech ośrodkach górskich, w zaledwie kilka minut zawiezie Cię na szczyty, skąd będziesz mógł podziwiać najpiękniejsze widoki i panoramy. Zapewniamy płynność ruchu, przy którym nie musisz czekać, cisnąć się w kolejkach lub wchodzić pieszo. Możesz komfortowo wjechać na górę i delektować się fantastyczną zimową atmosferą, którą oferują najmniejsze spośród gór wysokich. Nasze ośrodki narciarskie pod względem kategoryzacji i zaufania klientów do ośrodków zimowych należą do najlepszych ośrodków na Słowacji.

 • Informacje praktyczne

  Godziny otwarcia AquaCityZobacz, w jakich godzinach czynne są kolejki i wyciągi narciarskie. Zerknij na mapy, by wybrać swoją ulubioną trasę do szalonego szusowania w Tatrach Wysokich!

 • Atrakcje zimowe

  Atrakcje zimowe w Tatracha WysokichZimą, oprócz energicznego zjeżdżania na nartach lub snowboardzie, Wysokie Tatry proponują inne formy spędzenia wolnego czasu. Wolisz łyżwy czy sanki? A może coś jeszcze innego?

  Wybierz ulubioną zimową rozrywkę w Wysokich Tatrach!

 • Kulinaria

  Kulinaria w Tatrach WysokichRestauracje, bary i kawiarnie w Tatrach Wysokich - zobacz, gdzie warto smacznie zjeść. Kulinarne doznania podkreśli wysokość, na której będziesz miał okazję spróbować różnorodnych smaków kuchni słowackiej oraz międzynarodowej.

  Zobacz, gdzie smacznie zjesz podczas ferii zimowych w Wysokich Tatrach!

Zamień skipass na aquapark!

Zamień Skipass na wstep do aquaparku!Podczas tegorocznego sezonu zimowego 2017/2018, możesz cieszyć się doskonale przygotowanymi stokami narciarskimi w Tatrach Niskich oraz Wysokich. Szusowanie w idealnych warunkach przyniesie mnóstwo satysfakcji i radości z zimowego wypoczynku. Jeśli jednak zechcesz na chwilę odpocząć od sportów zimowych, wymień swój skipass na wstęp do jednego z trzech aquaparków usytuowanych w Tatrach Niskich i Wysokich - zregenerujesz siły na więcej przygód!

Czytaj więcej...

Narty Wysokie Tatry

Zima na SłowacjiTylko tutaj - w ośrodku o największej różnicy wzniesień w Europie Środkowej – spędzicie miłe chwile na nartach. Różnica wzniesień 1300 metrów i pewność występowania pokrywy śnieżnej sprawią, iż będziecie mieli niezapomniane wrażenia z jazdy po długiej na 6,5 kilometra i szerokiej na 60 metrów trasie carvingowej!

Czytaj więcej...

Tatrzańskie doznania

Wysokie TatryTatry Wysokie oferują to, co najlepsze! Na uwagę zasługuje szereg atrakcji turystycznych, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie. Należą do nich między innymi: wycieczka kolejką linową na szczyt Łomnicy z tarasem widokowym i najwyżej położoną na Słowacji kawiarnią DEDO; jazda na sankach w dzień i w nocy po torze o długości 2,7 km z Hrebienka, na który wjedziesz kolejką naziemną ze Starego Smokowca; łyżwy na lodowisku w Tatrzańskiej Łomnicy i na Jeziorze Szczyrbskim i wiele więcej!

Czytaj więcej...

Karta GoPass

Karta GoPass - zniżki i rabaty w Tatrach Niskich i WysokichZ kartą lojalnościową GOPASS możesz cieszyć się wakacjami z Tatrach lepiej niż do tej pory! Opłata za korzystanie z karty to tylko 2 rocznie - aktywuj swoją kartę GOPASS już dzisiaj, to się opłaca!

Czytaj więcej...

Baseny Termalne Poprad

AquaCity PopradZimą często tęsknimy za odpoczynkiem w wodzie i chętnie wygrzalibyśmy się w cieple. Cóż jednak robić, kiedy temperatura za oknem wcale nie zachęca do korzystania z uroków plaży? Doskonałą alternatywą są wtedy baseny termalne. Poprad, miasto położone w regionie spiskim, jest świetnym miejscem do spędzenia  wolnego weekendu. Popradzki ośrodek Aquacity to miejsce, które zadowoli najbardziej wybrednego miłośnika wody ciepłej, zimnej i wszystkich związanych z wodą rozrywek.

 

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek