Zimowy relaks w basenach termalnych
Zimowy relaks w basenach termalnych
Zima w gorących źródłach
Zima w gorących źródłach
Skipass = wstęp!
Skipass = wstęp!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
gabrysia annach annaf

oferta-dla-firm

Tatry Card

Sezon letni w Wysokich Tatrach to moc atrakcji i zniżek! TATRY Card to regionalna karta rabatowa, która prezentuje i oferuje usługi, zniżki i korzyści w ponad 50 miejscach w Regionie Tatr Wysokich. Nowoczesne ośrodki górskie z kolejkami linowy, ekologiczny park wodny, sportowe oferty outdoor i indoor, muzea przyrody i historii, sklepy, wellness i inne usługi otwierają drzwi do nowych doznań i atrakcyjnych możliwości spędzenia niecodziennego urlopu. Zabawcie się Państwo z całą rodziną i skorzystajcie z kuszącej oferty pływania łódką po jeziorze, silnej dawki adrenaliny w parku linowym, letniej trasy bobslejowej, tubingu, jazdy na Segway, nauki gry w golfa lub jazdy konnej. Po spacerze lub wędrówce po Tatrzańskim Parku Narodowym wypoczną Państwo i skosztują sztuki kulinarnej w licznych restauracjach oferujących kuchnię lokalną i międzynarodową.

Co to jest Tatry Card?

Mnóstwo przeżyć i bardziej dostępne atrakcje dla większej liczby urlopowiczów. Nie, to nie jest sen czy długoterminowy plan, ale rzeczywistość, w której w sezonie letnim mogą uczestniczyć nie tylko turyści odwiedzający region Tatrach Wysokich. Warunkiem jest spędzenie w regionie co najmniej jednej nocy i pozyskanie w ten sposób klucza na zniżki w postaci regionalnej kary TATRY CARD.

Dlaczego karta TATRY CARD jest interesująca?

Dzięki karcie regionalnej goście mają możliwość zaoszczędzenia znacznych środków finansowych. Podczas tygodniowego rodzinnego pobytu oszczędności mogą sięgnąć setek euro, które z pewnością z przyjemnością pozostaną w portfelu. Jednocześnie pozyskanie karty jest całkiem proste. Bezpłatnie wraz z broszurą informacyjną otrzymają ją urlopowicze bezpośrednio na recepcji w miejscu zakwaterowania. Znajdą w niej listę wszystkich zniżek i korzyści, które karta im oferuje. W przeciwieństwie do większości innych kart nasi klienci otrzymują ją bezpłatnie i nie trzeba jej nigdzie szukać. Umożliwiliśmy korzystanie z karty TATRY Card gościom zakwaterowanym w pogórzu Tatr Wysokich, w partnerskich obiektach noclegowych, które wystawią kartę za opłatą 1 €/osobę/pobyt.

Czy kartę mogą dostać również zainteresowani, którzy w Tatrach się nie kwaterują?

TATRY CARD nie jest dostępna w wolnej sprzedaży, dlatego z jej zalet mogą korzystać tylko goście, którzy zakwaterują się w naszym regionie. To wyróżnienie za wybór właśnie naszej destynacji. Kartę, jako formę podziękowania bezpłatnie wystawi dany obiekt zakwaterowania. Wystarczy ją pobrać na recepcji, a więc turysta może ją łatwo zdobyć. Ważne, aby zakwaterować się w ośrodku, który podpisał z nami umowę. Tuż po załatwieniu formalności na recepcji i przekazaniu klucza do pokoju, gość otrzyma również klucz do zniżek. Projekt obejmuje nowoczesne hotele, pensjonaty rodzinne, ale również przytulne apartamenty i domki letniskowe.

Obiekty, w których dostaniecie TATRY CARD to m.in:

Z jakich korzyści i zniżek mogą skorzystać klienci?

Nowość stanowi fakt, że TATRY CARD otrzyma każdy turysta, który spędzi w Tatrach Wysokich co najmniej jedną noc. W przeszłości była powiązana tylko z określonym rodzajem pobytu i urlopowicz otrzymywał ją, jeśli kwaterował się na co najmniej dwie noce. Przy wyborze partnerów, którzy zdecydowali się przystąpić do projektu i dostarczyć zniżkę na swoją usługę lub produkt, położyliśmy duży nacisk na to, aby dana usługa była interesująca dla klienta końcowego i był on zainteresowany skorzystaniem z niej. Stałe zniżki 5-10% już nie są interesujące dla aktywnych turystów. Bazę dla nas stanowią doświadczenia z lat ubiegłych, na podstawie których stwierdziliśmy, że w wysokości zniżek musimy iść znacznie dalej. Dlatego w niektórych obiektach wycisnęliśmy je aż do połowy. Skupiliśmy się głównie na rodzinach z dziećmi, które stanowią dużą część naszych klientów. Zadowoleni będą jednak również miłośnicy turystyki rowerowej czy wysokogórskiej.

Które atrakcje należą wśród turystów do najpopularniejszych i najczęściej poszukiwanych dzięki wspomnianym zniżkom?

Bez wątpienia nasze koleje linowe, parki wodne i punkty gastronomiczne. Korzystniejsze ceny można jednak wykorzystać również w wybranych sklepach sportowych, ośrodkach wellness i wypoczynku w Tatrach Wysokich i pobliskiej okolicy. To jednak nie wszystko. Klienci mogą zwiedzać muzea i galerie, płacąc za wstępy po zniżkowych cenach, relaksować się przy bowlingu, na torze bobslejowym, parku linowym lub ściance wspinaczkowej. Tu w Tatrach zrozumieliśmy, że jeśli ruch turystyczny ma się rozwijać, musimy połączyć siły i zaoferować urlopowiczom coś, co zasadniczo uatrakcyjni im u nas pobyt. TATRY CARD to kompleksowy projekt, który pomaga pozyskać przedsiębiorcom w Tatrach nowych klientów, a samym turystom zapewnić przeżycia, na które bez karty nie mogliby sobie pozwolić. Wierzę, że w efekcie końcowym zadowoleni będą wszyscy.

Szczegółowe informacje oraz Ogólne Warunki Handlowe znajdą Państwo TUTAJ.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek