Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
gabrysia annach annaf

oferta-dla-firm

Wysokie Tatry latem

Słowacja, Wysokie Tatry latem Atrakcje letnie

Atrakcje letnie w Wysokich TatrachTatrzański dach Europy jest przyjemnie chłodny nawet podczas najbardziej upalnego lata! Poznajcie atrakcje w regionie Tatr Wysokich! Rowery, hulajnogi, parki zabaw dla dzieci i loty ze spadochronem dla miłośników adrenaliny...  to tylko początek niezapomnianych wrażeń!

Zobacz, co możesz robić podczas wakacyjnego urlopu w Tatrach Wysokich!

Klub muzyczny Humno

Klub Muzyczny Humno"Nowo otwarty music pub HUMNO w Tatrzańskiej Łomnicy to unikalne miejsce łączące w sobie ofertę baru Apres'ski, restauracji, coctail baru i dyskoteki. Wewnątrz z pewnością przykuję Waszą uwagę zawieszony u stropu czarny Cadillac, którym jeździła niegdyś amerykańska gwiazda muzyki pop Madonna.  Prawdziwy ratrak, który przez wiele lat służył w ośrodku poprawiając stoki dla miłośników narciarstwa jest teraz dj-ką, za którą stają rezydenci najlepszych klubów z całej Europy.

Tatrzańska Łomnica 14640, 059 60 Tatrzańska Łomnica, Słowacja

Giant Bike Park w Wysokich Tatrach

Wysokie Tatry - Giant Bike ParkWybierasz się na rower? Skorzystaj z Giant Bike Park, który oferuje dwie trasy: łatwiejszą i trudniejszą.

Każda z nich dostarczy Ci mnóstwo przyjemności i zabawy. Spędź swój wypoczynek aktywnie i na łonie natury!

 

 

Czytaj więcej...

Centrum wodnej rozrywki

Baseny Blue Diamond w AquaCity PopradPołożony we wschodniej Słowacji Poprad można śmiało nazwać centrum wodnej rozrywki. O każdej porze roku można tu skorzystać z basenów krytych i tych na świeżym powietrzu.

 

Czytaj więcej...

Piesze wędrówki i turystyka górska

Wysokie Tatry Sezon letni to wręcz wymarzony czas na górskie wędrówki. Nie znamy osoby, która nie zostałaby urzeczona magią Tatr Wysokich. Poznajcie trasy, jakie Wam proponujemy! 

Czytaj więcej...

Szlaki turystyczne w regionie

Szlaki turystyczne w Wysokich TatrachWysokie Tatry to raj dla wszystkich, którzy lubią bezkresne wędrówki. Zobaczcie, jakie trasy proponujemy Wam dzisiaj... 

  • czerwono znakowana Magistrala Tatrzańska wiedzie z kierunku zachodniego z Rozdroża w Dolinie Furkotnej nad Szczyrbskie Jezioro.

    Czytaj więcej...

Łódką po Szczyrbskim Jeziorze...

Łódka na Szczyrbskim JeziorzeTen, kto powiedział, że jeśli łódki, to tylko w Wenecji, mylił się po stokroć. Majestatyczne szczyty Tatr Wysokich, słońce i tafla wody kuszą co roku turystów odwiedzających Szczyrbskie Pleso.  Tradycja pływania łódką po drugim co do wielkości akwenie na Słowacji - Szczyrbskim Jeziorze - sięga ubiegłego stulecia! Oznacza to, że mamy tu do czynienia z blisko 120-letnim, ciągle żywym zwyczajem!

Czytaj więcej...

Bez kija nie podchodź...

Trekking… czyli jak wybrać odpowiednie kije trekingowe.

Jeśli zamierzacie wybrać się w góry, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Od dawna wiadomo, jak ważne są buty, czy chociażby odpowiednia kurtka. Nie wszyscy wiedzą natomiast o magicznej mocy kijów trekingowych, swoją drogą coraz popularniejszych na słowackich szlakach. Po co, jak i dlaczego? Wszystko wyjaśnimy.

Czytaj więcej...

Nordic Walking, czyli północny chód...

TrekkingW dosłownym tłumaczeniu oznacza Północny Chód i wiąże się z góralskim dowcipem. Niezbyt przyzwoitym, więc przytaczać go nie będziemy.

Wysokie góry dla najmłodszych!

Dzieci w Tatrach WysokichPlanując rodzinne wakacje, nie zawsze łatwo wybrać cel podróży, z którego zadowoleni będą i rodzice, i dzieci. Jednym z miejsc, które z pewnością sprawi wiele radości zarówno starszym, jak i najmłodszym członkom rodziny jest położony w Wysokich Tatrach park Tatrzańska Dzikolandia.

Czytaj więcej...

Przygoda na Łomnickim Szczycie

Łomnicki SzczytBujanie się ponad obłokami to nie są żarty. Powietrze na wysokości 2634 metrów nad poziomem morza to też nie przelewki. Widok zapiera dech w piersiach - tu również nie żartujemy. A do tego, żeby zachwalać szczyt Tatrzańskiej Łomnicy mamy solidne podstawy.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek