Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
annach gabrysia annaf

oferta-dla-firm

Nowości 2015/2016 w Tatralandii

Na zimę 2015/2016 Tatralandia przygotowała szereg nowości, które zapewnią rodzinom z dziećmi doskonały odpoczynek po szusowaniu na zaśnieżonych stokach. W Tropical Paradise pojawi się strefa Baby Silent dla dzieci do lat 3. Dzieci od 6 roku życia będą mogły codziennie wzmacniać swoją odporność w Biosaunie z widokiem na Tatry Niskie na tarasie Saunowego Świata Celtów. W krytym kompleksie Wyspa Piratów z Karaibów po całodziennej zabawie będzie można posilić się w nowym barze Karibik.

BABY SILENT ZONE

Baby silent zoneCicha, intymna strefa dla dzieci do lat 3 będzie zlokalizowana na górnym tarasie Tropical Paradise. Baby Silent Zone to miejsce przeznaczone do karmienia, higieny i odpoczynku podczas dnia pełnego zabawy. Do dyspozycji jest podgrzewacz butelek oraz kuchenka mikrofalowa do podgrzewania jedzenia dla dzieci, a także lodówka, krzesełko do karmienia, przewijak z chusteczkami nawilżanymi, miejsce do zabawy z zabawkami i wielkie poduchy do siedzenia, relaksu czy karmienia maluchów. Dla zapewnienia poczucia prywatności strefa jest oddzielona parawanem.

SAUNA DLA DZIECI

Sauny dla dzieciJeśli chcemy, żeby dzieci były zdrowe, oprócz hartowania zimną wodą i diety bogatej w witaminy, od małego powinniśmy je nauczyć korzystania z sauny. Idealnie sprawdzi się do tego celu Saunowy Świat Celtów z Biosauną i jacuzzi wypełnione morską wodą z widokiem na Tatry Niskie. Dzieci od 6 roku życia mogą korzystać z sauny codziennie (wejście w godzinach od 10:00 do 11:00) w towarzystwie osoby dorosłej. Czas przebywania w saunie wynosi maksymalnie 3 godziny.

KARIBIK BAR

Karibik barPo całodziennej zabawie i kąpielach w Tatralandii na pewno poczujecie się głodni. Z głodem świetnie poradzi sobie hot-dog ze świeżymi warzywami i pizza prosto z pieca w nowym barze Karibik. Na orzeźwienie jeszcze fresh i można wracać do zabawy.

APLIKACJA MOBILNA AQUASKI TRAVEL

Aplikacja AquaSki TravelZ nową aplikacją AquaSki Travel jednym kliknięciem możesz przenieść się w świat parku wodnego, poczytać o aktualnych promocjach i dostępnych atrakcjach. Dodatkowo zawsze aktualne informacje o godzinach otwarcia basenów i zjeżdżalni, cennikach, zakwaterowaniu i wiele więcej!Pobierz aplikację!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek