Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
gabrysia annaf annach

oferta-dla-firm

Aquapark Tatralandia

Informacje praktyczne

Godziny otwarcia AquaCityInformacje praktyczne (godziny otwarcia, dojazd)

Zobacz, w jakich godzinach czynny jest aquapark oraz jak możesz do nas dojechać. Przydatne wskazówki umilą podróż i skrócą czas oczekiwania na super przygodę w wodnym raju!

Informacje praktyczne (godziny otwarcia, dojazd)

Godziny otwarcia kompleksu Tatralandia

Szanowni Państwo! W terminie 14-29.03.2016 godziny otwarcia kompleksu ulegają zmianie!

Godziny otwarcia 14-29.03.2016

Aquapark

poniedziałek - niedziela: 10:00 - 21:00

Wellness Paradise

poniedziałek - czwartek: 12:00 - 20:00
piątek - niedziela i święta: 10:00 - 21:00

Etani Wellness Point

poniedziałek - czwartek: 12:00 - 20:00
piątek - niedziela i święta: 10:00 - 21:00

Saunowy Świat Celtów

poniedziałek - niedziela: 10:00 - 21:00

 

Godziny otwarcia do 13.03.2016

Aquapark

poniedziałek - niedziela: 10:00 - 22:00

Sezon letni
poniedziałek – niedziela
09:00 – 21:00

Sezon jesienny, wiosenny
poniedziałek - niedziela
10:00 - 21:00

Sezon zimowy
poniedziałek - niedziela
10:00 - 22:00

Wellness Paradise

poniedziałek - niedziela: 10:00 - 22:00

Etani Wellness Point

poniedziałek - niedziela: 10:00 - 22:00

Saunowy Świat Celtów

poniedziałek - niedziela: 10:00 - 22:00

Funpark Tatralandia

Termin: od 02.09.2015
czynny tylko na imprezy firmowe, po wcześniejszej rezerwacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Dojazd do Aquaparku Tatrlandia

DOJAZD
Ośrodek położony jest wśród pięknych gór, nad północnym brzegiem sztucznego jeziora Liptowska Mara, z widokiem na Zachodnie Tatry, w pięknym rejonie Liptov. Oddalony jest o ok. 2 km od Liptowskiego Mikulasza, a od od przejścia granicznego w Chyżnem tylko 50 km.


DOJAZD
Najlepszy jest dojazd własnym środkiem transportu, bądź lokalną komunikacją z Liptovskiego Mikulasza. Jadąć samochodem można wybrać 2 trasy: krótszą przez Zuberec lub troszkę dłuższą, umożliwiającą poznanie regionu przez Rużomberok.

Trasa Zakopane - Tatralandia <p>Przez Dolny Kubin, Rużomberok. Potrzebna jest winieta.<p> Trasa Krościenko - Tatralandia<p>Trasa przez wysokie Tatry, Keżmarok i Poprad.<p> Trasa Zakopane - Tatralandia<p>Malownicza trasa przez Łysa Polanę i Wysokie Tatry.<p> Trasa Międzybrodzie Bialskie - Tatralandia<p>Przez Namestovo, Tvardosin.<p>


Trasa przez Rużomberok:

W zimie polecamy drogę nr 59 (E77) wiodącą przez Podbiel w kierunku Rużomberoka, w którym należy skręcić w kierunku wschodnim na szosę nr 18, skąd poprowadzi nas płatna autostrada D1 ( E50) - opłatę za winietę sprawdź w aktualnych informacjach. Z autostrady zjeżdżamy do Liptovskiego Mikulasa.

Opłaty drogowe

Trasa przez Zuberec:

Latem natomiast polecamy drogę przez Zuberec. W tym, celu po przekroczeniu przejścia granicznego w Chyżnem, kierując się drogą nr 59 (E77), w Podbielu skręcamy w lewo na drogę 548 i jedziemy nią w kierunku Liptovskyego Trnovca przez Habovkę i Zuberec. Dalej  kierujemy się do Liptovskiego Mikulasa i Tatralandia będzie lewej stronie. Jest to droga krótsza, ale przez góry. Z tego też powodu jest bardzo malownicza, ponieważ na trasie mijamy punkty widokowe z panoramą Niskich Tatr. Oczywiście w zimie trasa ta jest także przejezdna, a doświadczeni kierowcy z pewnością sobie na niej poradzą, jednak obowiązkowo samochód musi posiadać zimowe opony i  łańcuchy na wszelki wypadek.

 
samochodem – autostrada D1 od zachodu i wschodu – zjazd na Liptowski Mikulasz i następnie na północny zachód w kierunku na Liptowski Trnovec

autobusem – dworzec autobusowy w Liptowskim Mikulaszu znajduje się ok. 2 km od Aquaparku, stamtąd można do Aquaparku dojechać autobusami komunikacji miejskiej w kierunku na Liptowski Trnovec lub inne miejscowości, do Liptovskej Ondrašovej i następnie przejść pieszo kilkadziesiąt metrów.

pociągiem – stacja kolejowa w Liptowskim Mikulaszu znajduje się ok. 2 km od Aquaparku, stamtąd można do Aquaparku dojechać autobusami komunikacji miejskiej w kierunku na Liptowski Trnovec lub inne miejscowości, do Liptovskej Ondrašovej i następnie przejść pieszo kilkadziesiąt metrów

samolotem – przylot na lotnisko Poprad Tatry i następnie na zachód do Liptowskiego Mikulasza samochodem, autobusem lub pociągiem

Współczesny świat żyje w pośpiechu. Zabiegani często marzymy o relaksie, i mamy ochotę na słodkie lenistwo. Kiedy tempo codziennego życia daje nam się we znaki, warto rozważyć ciekawy sposób na oderwanie się od rzeczywistości. Miejscem, gdzie skutecznie zregenerujemy ciało i umysł są baseny termalne. Słowacja przez cały rok zaprasza do korzystania z naturalnych zasobów wód termalnych. Kąpieliska naszych południowych sąsiadów przyczyniają się do poprawy stanu ducha i wyglądu. Aquaparki w kompleksach takich jak Aqua City, Besenova czy Tatralandia zasilane są wodą pełną składników mineralnych o właściwościach leczniczych. Baseny termalne Słowacja to także możliwość korzystania z różnego rodzaju saun i łaźni. Pobyt w saunie przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu i wzmacnia jego odporność. Wysoka temperatura panująca zarówno w saunie suchej jak i parowej rozszerza naczynia krwionośne, pomagając w ten sposób dotlenić organizm. Im cieplej jest w saunie, tym krócej powinien trwać pobyt w niej, a czas schładzania ciała warto wydłużyć. Naprzemienny pobyt w wysokiej i niskiej temperaturze niweluje ryzyko przeziębień – sauna jest idealną naturalną metodą na ustrzeżenie się jesiennych katarów i zimowej grypy.

Mapy

Zapraszamy do zapoznania się z terenem Aquaparku Tatralandia oraz Holiday Village Tatralandia!

 

Mapka aquaparku Tatralandia<p>Zerknij na mapkę i wybierz miejsce, do którego się udasz!<p> Mapa Tatralandii - legenda Mapka Holiday Village Tatralandia<p>Zobacz, jak wygląda rozmieszczenie domków w Tatralandii. W którym chciałbyś się zakwaterować?<p>

Pobierz mapę!

Aby pobrać konkretną mapkę, kliknij w jej nazwę poniżej:

Mapa Aquaparku Tatralandia

Mapa Holiday Village Tatralandia

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek