Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Aquapark AquaCity Poprad

Informacje praktyczne

Godziny otwarcia AquaCityInformacje praktyczne (godziny otwarcia, dojazd)

Zobacz, w jakich godzinach czynny jest aquapark oraz jak możesz do nas dojechać. Przydatne wskazówki umilą podróż i skrócą czas oczekiwania na super przygodę w wodnym raju!

Informacje praktyczne (godziny otwarcia, dojazd)

WAŻNE OGŁOSZENIA!

 • W każdy poniedziałek Aquapark będzie otwierany o godzinie 11:00 ze względu na działania porządkowo - sanitarne
 • Laser Show odbywa się w basenach Blue Sapphire codziennie o 20:30

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie!

SPORT PAKIET - 50m kryty basen pływacki

 • poniedziałek  11:00 - 21:00 (sauny parowe do 20:00)
 • wtorek - niedziela 08:00 - 22:00 (sauny parowe od 09:00 do 20:00)

AQUA PAKIET - Treasure Island, 2 baseny termalne wewnętrzne z dyszami, atrakcjami wodnymi oraz bary, 3 baseny termalne zewnętrzne, basen relaksacyjny, basen z miejscami siedzącymi, basen pływacki, całoroczne zjeżdżalnie, wodne atrakcje, 2 baseny relaksacyjne BLUE SAPPHIRE oraz 3D laser show; W sezonie letnim - 3 baseny, Piramida Majów, zjeżdżalnie, basen dla dzieci

 • poniedziałek 11:00 - 21:00
 • wtorek - niedziela 10:00 - 21:00

VITAL PAKIET- Fire & Water Wellness and SPA - 8 saun i inhalacji (sauna ceremonialna, solna, mentolowa, sucha, infra sauna), jaskinia lodowa, prywatny basen relaksacyjny z jacuzzi, hydromasażem i zatoką miłości, jacuzzi, pokój relaksacyjny z bio kominkami, pokój wypoczynkowy z łóżkiem wodnym. Wstęp do wszystkich basenów zewnętrznych i wewnętrznych parku wodnego: otwarte baseny termalne, baseny relaksacyjne Blue Sapphire, baseny Blue Diamond z barem wodnym, 50m basen pływacki, basen dziecięcy Treasure Island.

 • poniedziałek 14:00 - 21:00
 • wtorek - niedziela 10:00 - 21:00

FITNESS - centrum fitness, centrum cardio, spinning

 • poniedziałek  11:00 - 20:00
 • wtorek - niedziela 08:00 - 20:00

KRIOCENTRUM
Otwarte codziennie oprócz niedzieli i poniedziałku.

 • Ogólna krioterapia  16:00 - 19:00 (ostatni wstęp o 18:30)
 • Miejscowa krioterapia 16:00 - 19:00 (ostatni wstęp o 18:30)

GABINET MASAŻU 

 • poniedziałek 11:00 - 21:00
 • wtorek- niedziela 10:00 - 21:00

CENTRUM MASAŻU TAJSKIEGO

 • poniedziałek - niedziela  10:00 - 19:00 (przerwa 14:00 - 15:00)

Laser Show - różnokolorowe ujęcia basenu Blue Sapphire Pokaz laserowy - mieniące się zielone wiązki światła Pokaz laserowy - czerwnień i niebieski<p>Laser show w AquaCity<p> Taneczne, laserowe pokazy<p>Laser show w AquaCity<p>

DOJAZD

SAMOCHODEM
W okolicach Popradu droga do AquaCity jest dobrze oznakowana. Po przybyciu można skorzystać z jednego z wielu darmowych parkingów.

Przybliżone czasy dojazdów:
Z Popradu - 8 minut
Z Koszyc 125 km 1 godz. 50 minut
Z Krakowa 160 km 2 godz. 20 minut
Z Budapesztu 330 km 5 godzin
Z Bratysławy 340 km 4 godz. 30 minut
Z Wiednia 390 km 5 godzin


POCIĄGIEM
Z dworca głównego w Popradzie można dojść do AquaCity spacerem w 10 minut. Są dobre i niedrogie połączenia kolejowe z dużymi miastami w całej Słowacji, włącznie z jej stolicą Bratysławą, oraz – za górami – z Zakopanem i Krakowem w Polsce.

Kilkudniowa wycieczka na Słowację wiąże się najczęściej z planowaniem górskich wędrówek. Po zaliczeniu widoków z Łomnicy i spałaszowaniu znakomitej klobasy w którymś ze  schronisk, niejeden turysta wpadnie na pomysł, żeby odwiedzić aquapark. Poprad leżący u stóp południowych Tatr jest idealnym miejscem destynacji dla tych wszystkich, którym marzy się wodny relaks i wypoczynek. Ponadto, znużony turysta może poddać się zabiegom tradycyjnego masażu tajskiego z elementami jogi, usprawniającemu przebieg ścieżek energetycznych w ciele, albo masażowi stóp, stymulującemu punkty refleksyjne na stopach. Masaż miejsc, w których znajdują się zakończenia nerwowe, wpływa korzystnie na krążenie krwi, poprawia metabolizm i działa odmładzająco. A jeśli ktoś chce przez chwilę poczuć się jak amerykański milioner, Aquapark Poprad umożliwia również i to: do dyspozycji klientów oddano ekskluzywny basen Blue Diamond II w którym zainstalowano bar, mieszczący się bezpośrednio w wodzie. Siedząc na barowym stołku, zanurzonym w wodzie o właściwościach leczniczo-pielęgnacyjnych, można swobodnie pławić się w komfortowej atmosferze, stworzonej specjalnie dla oczekujących wypoczynku i relaksu.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek