Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
gabrysia annaf annach

oferta-dla-firm

Aquapark AquaCity Poprad

Wellness i SPA

Wellness i Spa w AquaCity PopradJeśli szukasz odpoczynku, pozwól sobie na chwilę relaksu w Centrum Wellness & Spa. Doznaj uczucia relaksu wdychając zapachy kwiatowe i słuchając zmysłowych dźwięków muzyki. Centrum pełne zdrowia zostało stworzone dla relaksu, urody, wzmocnienia systemu immunologicznego oraz nabrania nowych sił. Inhalacja naturalnymi zapachami przynosi pozytywny efekt terapeutyczny w całym organizmie. Zamknij oczy, odpręż się i poczuj jak przenika Cię siła przyrody.

Kliknij, aby już teraz poczuć odprężenie!

Goście kochają pięknie położone obiekty Centrum Wellness i Spa, wykończone małymi, mieniącymi się kafelkami, z oświetleniem podkreślającym atmosferę i z delikatną muzyką dostosowaną do każdego zmysłu, tworzącą relaksujące i spokojne środowisko. Znajdujący się tylko kilka kroków z szatni parku wodnego Vital World tworzy całość z parkiem wodnym. Łatwo go znaleźć, ale z drugiej strony jest to miejsce ucieczki z basenów, w którym dorośli mogą się odprężyć i ożywić.

Solarium w AquaCity Poprad

Solarium w AquaCity PopradOpalanie jest najbardziej naturalnym środkiem kosmetycznym. Solarium, to miejsce, gdzie możesz bezpiecznie opalić całe swoje ciało. Już więcej nie musisz się przejmować białymi, nieopalonymi miejscami pod kostiumem kąpielowym. Teraz całe Twoje ciało będzie atrakcyjne! Opalanie pod kontrolą i przyjmowanie witaminy D jest najlepszą formą uzyskania ciemniejszego koloru skóry. Witamina D3 jest ważna przy budowie kości i zapobiega powstaniu osteoporozy. Równocześnie w kościach gromadzi się wapń i Twój układ kostny staje się silniejszy. Solarium pomaga w zapobieganiu grypie, przy niewydolności nerek u dzieci i leczeniu chorób skóry oraz ma intensywne działanie kosmetyczne i upiększające.

Czytaj więcej...

Fire & Water Wellness and SPA

Fire & Water Wellness and SPA CentreNajwiększe w środkowej Europie dwupiętrowe centrum wellness już otwarte! Na powierzchni ponad 1590 m2 będzie się znajdował pełen kontrastów witalny świat pod znakiem żywiołów: ognia i wody. Żywioły te staną się nowym symbolem centrum wellness podzielonego na strefę party i strefę relaksu, w których będą znajdowały się różne rodzaje saun i pomieszczeń inhalacyjnych, oraz sauna ceremonialna, strefa prywatna, strefa odpoczynkowa z łóżkami wodnymi i unikalny 14 metrowy Vital Bar z najlepszą ofertą koktajli i posiłków. W nowym Fire & Water Wellness and Spa czekają na gości nietradycyjne niespodzianki.

Czytaj więcej...

Chromoterapia

Chromoterapia w AquaCityChromoterapia jest alternatywną metodą leczenia, która wykorzystuje kolory i światło w celu osiągnięcia fizycznej, emocjonalnej, duchowej i psychicznej równowagi. Posiada długą tradycję w medycynie. Leczenie kolorami i światłem znane jest od niepamiętnych czasów, a jego początki sięgają aż do starożytnego Egiptu i Chin.

Czytaj więcej...

Centrum fitness i kardio

Fitness w AquaCityPopraw swoją kondycję i zdrowie w prosty i zabawny sposób. Skorzystaj z nowocześnie wyposażonego centrum fitness.

Czytaj więcej...

Centrum krioterapii

Centrum krioterapii w AquaCityUnikalna alternatywna metoda leczenia przy użyciu bardzo niskiej temperatury. Od wieków znany jest i praktykowany efekt działania ekstremalnego zimna w celu złagodzenia problemów zdrowotnych i poprawy witalności. Kriocentrum AquaCity Poprad jest prywatną placówką medyczną.

Czytaj więcej...

Centrum masażu

Masaż klasyczny w AquaCity PopradMasaż kamieniami, stemplami, witalne zabiegi na twarz i ciało, peellingi i liftingi, luksus za przystępną cenę... a wszystko to w jednym miejscu – AquaCity Poprad. Z myślą o osobach, które mają niewiele czasu dla siebie, a ten, który mają chcieliby wykorzystać jak najbardziej efektywnie, utworzyliśmy miejsce w którym każdy znajdzie odprężenie po ciężkich dniach w pracy, ukojenie po silnym stresie, a problemy z pogranicza zdrowia i urody zostaną skutecznie rozwiązane.

Czytaj więcej...

Centrum wellness

SPA w AquaCityWszyscy goście hotelowi mogą korzystać z pełnego dostępu do Fire & Water Wellness and SPA, natomiast dzienni goście mogą wybrać pakiet VITAL i również korzystać z zabiegów spa bez ograniczeń.

Osoby, które nie znają oferowanych zabiegów, znajdą listę korzyści i sugerowany czas zabiegów na zewnątrz każdej z sal. Zalecamy więc spacer pomiędzy obiektami spa, spędzenie czasu w jacuzzi, ogrzanie się w saunie lub ochłodzenie w kaskadzie kruszonego lodu lub w śnieżnej jaskini.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek