Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
annach annaf gabrysia

oferta-dla-firm

Aquapark AquaCity Poprad

Atrakcje parku wodnego

Aquapark AquaCity Poprad3 termalne baseny zewnętrzne, 2 całoroczne rury i zjeżdżalnie, 1 wewnętrzny basen pływacki o wymiarach olimpijskich (50m), 2 zewnętrzne baseny termalne Blue Diamond z barami, 2 duże relaksacyjne baseny zewnętrzne Blue Sapphire z chromoterapią i unikatowym Laser Show czynią z parku wodnego AquaCity Poprad jeden z największych i najlepszych Aquaparków w Europie.

Zobacz,
jakie atrakcje czekają Cię w parku wodnym AquaCity Poprad!

Decydując się na wyjazd na Słowację, warto wybrać Poprad. Baseny termalne w kompleksie Aqua City, wypełnione ciepłą, relaksującą wodą, będą gwarancją udanego wypoczynku. Bez względu na porę roku można do woli korzystać z ich dobroczynnego wpływu na ciało i umysł. Gorące źródła pozwalają oderwać się od stresującej codzienności: cieplicze wody wypłukują z organizmu toksyny, są pomocne w chorobach reumatycznych, łagodzą stany zapalne skóry i pomagają w walce z dolegliwościami o podłożu alergicznym. Wybierając Poprad noclegi można zarezerwować bezpośrednio w pobliżu kompleksu wodnego: AquaCity to nie tylko baseny termalne, świat fitnessu, masażu, saun i pomieszczeń inhalacyjnych, ale również doskonale zaprojektowana infrastruktura hotelowa. Luksusowe apartamenty położone w bezpośrednim sąsiedztwie wodnych atrakcji są silną kartą przetargową dla której warto wybrać Poprad. Noclegi można znaleźć również w kwaterach prywatnych: pensjonatach i gospodarstwach agroturystycznych.

Treasure Island - Wyspa Skarbów

Treasure Island - Wyspa Skarbów w AquaCity PopradAquaCity Poprad rozpoczyna obchody dziesięciolecia odkrywając Wyspę pełną Skarbów - Treasure Island!

- W nowej strefie relaksu Treasure Island nie zabraknie kąpieli w słonej wodzie
- Ta opowieść przyciąga świat od ponad 130 lat
- Legwan – symbol “Wyspy Skarbów”
- Dekada niesłychanych niespodzianek

Czytaj więcej...

Basen pływacki 50 m

Basen olimpijskiWyśmienite miejsce dla zapalonych sportowców, lub na zgrupowania dla profesjonalnych pływaków.

AquaCity Poprad to jedyny ośrodek hotelowy z basenem 50-metrowym spełniający międzynarodowe standardy.

Popraw swoją kondycję i wzmocnij organizm na basenie olimpijskim z torami i blokami startowymi. W AquaCity kochamy pływanie i dbamy o sportowców. Temperatura wody w basenie wynosi 26-28°C i jest idealna do sportowych treningów.

Czytaj więcej...

Baseny dla dzieci

Baseny dziecięce w AquaCity Poprad

AquaCity to doskonałe miejsce rozrywki dla całej rodziny - dzieci i dorosłych. Pobaw się ze swoimi pociechami w basenach dziecięcych ze ślizgawkami i atrakcjami stworzonymi dla wszystkich. W AquaCity znajduje się zewnętrzny i wewnętrzny basen dziecięcy oraz kąciki zabaw dla dzieci. Dla najmłodszych przeznaczone są place zabaw z drabinkami, huśtawkami, pociągiem, piaskownicami i innymi. W lecie na dzieci czekają programy animacyjne, dyskoteki z maskotkami aquaparku: wydrami – Oskarem i Oliwią i nadmuchiwane atrakcje.

Czytaj więcej...

Baseny Blue Diamond

Baseny Blue Diamond w AquaCity PopradDoskonałym miejscem na odpoczynek sa luksusowe baseny termalne Blue Diamond z pełną gamą atrakcji: jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi.

Przepiękne pomieszczenia, harmonijne wnętrza z delikatnie podświetlanymi basenami, połączenie nowoczesności i klasyki to doskonałe miejsce odpoczynku dla wszystkich zmęczonych tempem życia. Bogato zmineralizowana woda sprzyja dobremu samopoczuciu i poczuciu wewnętrznej harmonii.

Czytaj więcej...

Baseny Blue Sapphire i Laser Show

Basen Blue Sapphire w AquaCity PopradCodziennie w basenach Blue Sapphire odbywa się laser show czyli wielobarwny spektakl teatralny! Baseny Blue Sapphire to pierwsze na świecie baseny zasilane energią pobieraną z promieni słonecznych i z wody termalnej.

Czytaj więcej...

Termalne baseny i zjeżdżalnie w AquaCity


Zjeżdżalnia w AquaCityPrzeżyj ze swoją rodziną niezapomniany dzień pełen wrażeń i przygód. Odkryj wszystkie atrakcje wodne, rozkoszuj się całorocznym odpoczynkiem  i relaksem w basenach termalnych AquaCity Poprad.

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek