Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Aquapark AquaCity Poprad Tatry

AquaCityWyobraź sobie dzień w Tatrach Wysokich – po dniu szusowania na nartach czy desce - relaks w basenach, dookoła szczyty wysokich gór, orzeźwiające napoje z jednego z barów, a potem nocleg w jednym z luksusowych hoteli. To wszystko jest możliwe w AquaCity w Popradzie. 

AquaCity Poprad jest doskonałym miejscem wypoczynku dla całych rodzin, zakochanych, grup znajomych i biznesmenów. Można tu fantastycznie spędzić zarówno jeden dzień, a także weekend czy nawet dłuższy urlop. Wszystko jest to możliwe dzięki licznym atrakcjom, które ten Ośrodek proponuje swoim gościom. Przede wszystkim AquaCity to wspaniały i relaksujący raj wodny, oferujący kryte i odkryte odkryte i kryte baseny termalne, ze zjeżdżalniami i specjalnie wydzielonymi miejscami zabaw dla dzieci, 50 - metrowy basen olimpijski, Centrum Wellness i Spa, a w nim Witalny świat wyposażony w pokoje inhalacyjne, sauny, solarium, jaskinię śnieżną, Centrum krioterapii i Centrum Sportowe. 

Termalny basen wewnętrzny<p>Harmonijne wnętrza,połączenie nowoczesności i klasyki to doskonałe miejsce odpoczynku dla wszystkich zmęczonych tępem życia. Bogato zmineralizowana woda w AquaCity doskonale wpłynie na samopoczucie i Twoją wewnętrzną harmonię.<p> Termalne baseny zewnętrzne<p>Termalne baseny zewnętrzne przy Hotelu AquaCity świetnie zrelaksują Twoje ciało o każdej porze roku. Możesz skorzystać z fantastycznych wodnych masaży, grzybków wodnych i innych atrakcji, które specjalnie na Ciebie czekają tutaj na Słowacji.<p> Pokój Mezonet<p>Pokój Mezonet w Hotelu AquaCity Seasons *** to wyjątkowy pokój szczególnie polecany rodzinom z dziećmi lub osobom, które chcą przeżyć niezapomniane chwile ze swoimi bliskimi. Przestronny i wygodny, a przy tym ciekawie urządzony, zapewnia świetny odpoczynek dla wszystkich.<p> Apartament De Luxe<p>Salon w apartamencie De Luxe w Hotelu AquaCity Mountain View ****. Jasny, przestronny i elegancko, nowocześnie urządzony z pewnością spełni Twoje oczekiwania.<p> Widok z okna<p>Przepiękny i majestatyczny widok na Wysokie Tatry, i to przez cały rok. W oddali Łomnica, a pod nią świetny ośrodek narciarski oraz najwyżej położona i najbardziej stroma trasa zjazdowa. <p>

Hotele w AquaCity Poprad

Na terenie ośrodka znajdują się 3 bardzo komfortowe hotele: Seasons *** , Riverside *** oraz Mountain View ****, a także Restauracje, sale do 350 osób, w których można organizować konferencje, spotkania i przyjęcia.

Warto dodać, że AquaCity Poprad to także najbardziej ekologiczny ośrodek wypoczynkowy na świecie i zdobywca nagrody World Travel Award.

Dużym udogodnieniem jest również fakt, że AquaCity znajduje się zaledwie 40 km od polskiej granicy (przejście Jurgów), w północno-wschodniej Słowacji, w Popradzie, stolicy Tatr Wysokich, pobliżu dziewiczego Słowackiego Raju.

Chcesz więdzieć więcej o AquaCity Poprad? Przeczytaj poniższe artykuły:

Termalne baseny i atrakcje wodne

Baseny Blue Sapphire i Laser Show

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek