Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia lub  Besenova
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia lub Besenova
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
9:00 - 15:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
9:00 - 15:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
9:00 - 15:00
gabrysia annach annaf

oferta-dla-firm

Centrum fitness i cardio

Popraw swoją kondycję i zdrowie w prosty i zabawny sposób. Skorzystaj z nowocześnie wyposażonego centrum fitness.

  • Przytulne i miłe pomieszczenia Cardio - Fitness centrum znajdują się w budynku Kriocentrum AquaCity Poprad.W centrum fitness AquaCity dostępne są urządzenia siłowe, maszyny cardio, bieżnie, symulator wioślarski, na którym można ćwiczyć wszystkie partie mięśni. Zestawy ławeczek, sztangi oraz łatwy w użyciu i nowoczesny sprzęt, który spełni oczekiwania każdego klienta.

Centrum fitness

Ćwicząc na sprzęcie cardio poprawisz swoją kondycję, zdrowie i pewność siebie. Dzięki ćwiczeniom cardio wzmocnisz układ krążenia, odporność, pozbędziesz się zbędnego tłuszczu, poprawisz swoją kondycji i obniżysz poziom stresu.Czekają tu na Państwa doświadczeni instruktorzy i instruktorki, którzy chętnie pomogą i doradzą odnośnie treningu.

Ćwiczenia + zabawa

W AquaCity można łatwo połączyć ćwiczenie z zabawą. Dzięki inwestycji w sprzęt, przeszkolony personel, przestronne pomieszczenia, komfortowe szatnie zagwarantowano, że ćwiczenie będzie przyjemne i korzystne dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

  • Centrum spinningu - Spinning czyli energetyczny grupowy trening aerobowy na rowerach stacjonarnych, który łączy muzykę, motywację i wyobraźnię w jedną całość z precyzyjnie dawkowanym treningiem.

Centrum spinningu


Ten wyjątkowy program rowerowy zawiera elementy fizycznego i psychicznego treningu sportowego dla osób w każdym wieku i posiadającym różną kondycję.
Spinning jest idealny dla tych którzy chcą utrzymać lub poprawić swoją kondycję w prosty i zabawny sposób. To idealny sposób odchudzania.

W trakcie jednych 45-minutowych zajęć spala się średnio 400-600 kalorii, czyli 12 razy więcej niż przy aerobiku, przy czym nie obciąża on stawów i ścięgien.Regularny trening  pomoże skutecznie ukształtować ciało. Program Spinning stanowi specjalistyczne przygotowanie do uprawiania wszystkich rodzajów sportów. Za pomocą liczników można symulować różne rodzaje treningu nastawionego na wytrzymałość, szybkość, siłę i trening interwałowy.

Aktywny wypoczynek<p>Cenrum Fitness<p> 23.jpg Bieżnia dla aktwnych<p>Centrum Fitnessu w AquaCity<p> silownia5.jpg Doskonałe miejsce zarówno dla kobiet jak i mężczyzn<p>Centrum sportu w Aquacity<p>

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek