Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
annach annaf gabrysia

oferta-dla-firm

Termalne trio

AquaCitySłowacja, podobnie jak Węgry oraz Czechy, od dziesiątek lat intensywnie rozwija infrastrukturę wypoczynkową opartą na zasobach wód termalnych. Bardzo zróżnicowaną ofertę można podzielić na trzy zasadnicze segmenty, które w większości ośrodków tworzą integralną całość.

Pierwszym segmentem w większości kompleksów są rodzinne aquaparki z imponującymi zjeżdżalniami, placami zabaw i ogromnymi basenami o fantazyjnych kształtach.  Kolejną część stanowią termalne oazy relaksu i wellness, czasami niezwykle ekskluzywne, o nowoczesnej, futurystycznej architekturze i niezwykle wyszukanych zabiegach odnowy i pielęgnacji. Triadę zamykają  uzdrowiska - kameralne i pełne zieleni lub też kipiące luksusem i blichtrem pamiątki minionych wieków.

Aquapark i wody termalne<p>Baseny w Besenovej wypełnione są leczniczą, geotermalną wodą. Doskonale wpływają one na zdrowie i regenerują nasze ciała. Każdy znajdzie tu coś dla siebie ponieważ Gino Paradise w Besenovej jest przygotowany pod indywidualne potrzeby naszych klientów.<p>

Gorące źródła, będące podstawą funkcjonowania słowackich basenów termalnych, są ciepłe, ponieważ ich źródła  znajdują się głęboko pod ziemią. Ich temperatura i geolokalizacja powodują, że przepływając przez kolejne warstwy płaszcza gorące źródła ziemi intensywnie się mineralizują. W zależności od położenia, gorące źródła mogą być bogate w wapń, magnez czy chlorki, a kontakt z nimi może być rozwiązaniem wielu problemów zdrowotnych. Kąpiel w termach relaksuje i regeneruje system nerwowy, poprawia wygląd skóry i odmładza.

Słowackie parki wodne

Słowackie parki wodne: Besenova, Tatralandia, Aqua City Poprad proponują, umożliwiają amatorom wody zarówno doskonałą rozrywkę, jak i korzystanie z leczniczych właściwości źródeł termalnych. W parku wodnym można szaleć z dziećmi na zjeżdżalniach, albo wybrać się do sauny, pomagającej usunąć z organizmu toksyny. W ofercie słowackich parków wodnych są również masaże, relaksujące zapachem czekolady oraz ujędrniające skórę i pomagające w likwidacji cellulitu. Ciepła, relaksująca woda otacza gości parków wodnych nawet w barach. Nastrój błyskawicznie rośnie, kiedy korzystając z całorocznych basenów na wolnym powietrzu można do woli napawać się widokiem tatrzańskich szczytów.

Aquaparki na Słowacji

Tatralandia

AquaCity

Besenova

Aquapark Tatralandia, Słowacja

Aquapark AquaCity Poprad

Aquapark Gino Paradise Besenova

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek