Zimowy relaks w basenach termalnych
Zimowy relaks w basenach termalnych
Zima w gorących źródłach
Zima w gorących źródłach
Skipass = wstęp!
Skipass = wstęp!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
10:00 - 14:00
annach annaf gabrysia

oferta-dla-firm

Niskie Tatry zimą

Słowacja, Niskie Tatry zimą Niskie Tatry zimą

Niskie Tatry zimąPrzeżyjcie z nami najlepszą zimę na północnych i południowych stokach Chopka! Czeka na Was ponad 49 kilometrów doskonale przygotowanych tras narciarskich, bary i restauracje na wyciągach, możliwość jazdy nocnej i niezapomniane imprezy!

Zapoznaj się z zimową odsłoną Niskich Tatr!

Zaprawionym w zimowych wędrówkach górskich można polecić próbę zmierzenia się ze śnieżnym Chopokiem. Chopok, trzeci co do wysokości szczyt położony w słowackich Tatrach Niżnych, to miejsce z którego przy sprzyjającej pogodzie można podziwiać piękne panoramiczne widoki. U jego podnóża leży spory ośrodek narciarski Jasna. Turyści mają tu do dyspozycji łącznie około 49 kilometrów tras narciarskich, wspomaganych przez 30 kolejek i wyciągów. Tuż pod kopułą szczytową wznosi się schronisko Kamienna Chata, z której niedaleko jest na Chopok i inne punkty widokowe. Bywalcy schroniska mogą trafić akurat na wizytę nosicza. Nosicze to górscy tragarze, dźwigający na własnych plecach po kilkadziesiąt kilogramów zaopatrzenia schroniskowego – produktów żywnościowych, wody mineralnej, oleju, czyli wszystkiego, z czego chętnie korzystają następnie turyści. Nosicz zdobywający Chopok w krótkim rękawku i spodenkach to częsty widok, nawet wtedy, kiedy inni wdrapują się na szczyt opatuleni w czapki, rękawiczki i polary. W Kamiennej Chacie wywieszono tablicę, upamiętniającą osiągnięcia poszczególnych nosiczy – największe wrażenie robi 173 221 kg, które na swoich plecach wniósł do schroniska Igor Fabricius.

 • Ośrodek narciarski

  Ośrodki narciarskie w Niskich TatrachOśrodek narciarski Jasna Niskie Tatry zachęca zapalonych narciarzy i snowboardzistów do szusowania po licznych stokach o idealnym naśnieżeniu.

  Dowiedz się więcej na temat ośrodka!

 • Ski Passy

  Skipass na Niskie i Wysokie Tatry na SłowacjiAktualnie istnieje możliwość zakupienia jednego skipassu zarówno na Niskie Tatry jak i Wysokie Tatry. Skipass ten nosi nazwę TATRY i powstał w wyniku współpracy Tatrzańskich Kolei Linowych TLD (firma ta zawiaduje większością wyciągów w Wysokich Tatrach) oraz ośrodka narciarskiego w Jasnej pod Chopokiem.

  Zapoznaj się z cennikiem Skipassów!

  Do dyspozycji w ramach Skipassu TATRY są 24 wyciągi i kolejki linowe i oferują największą zdolność przewozową wyciągów narciarskich na Słowacji – ponad 25 000 osób na godzinę.

  Skipass Tatry w sezonie 2015/2016 obejmuje następujące ośrodki narciarskie:

  • Jasna Niskie Tatry - CHOPOK- Północny i Południowy
  • Tatrzańska Łomnica - TATRANSKA LOMNICA
  • Strbskie Pleso - ŠTRBSKÉ PLESO
  • Stary Smokowiec - STARÝ SMOKOVEC

  oraz parki wodne

  • Aquapark Tatralandia
  • Gino Paradise Besenova

  Dzięki Skipassowi Tatry można korzystać z 53 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, od łatwych, średnich, aż po trudne.  W Jasnej pod Chopokiem jest obecnie największa ilość km tras zjazdowych, bo aż 36 km, tam też znajdują się te najdłuższe na Słowacji. Przy zakupie skipassu TATRY można zwiększyć długość tras do 53 km, o te w ośrodkach w Tatrach Wysokich, objętych właśnie tym skipassem.

 • Informacje praktyczne

  Godziny otwarcia AquaCityZobacz, w jakich godzinach czynne są kolejki i wyciągi narciarskie. Zerknij na mapy, by wybrać swoją ulubioną trasę do szalonego szusowania w Tatrach Niskich!

 • Atrakcje zimowe

  Atrakcje zimowe w Niskich TatrachAtrakcje zimowe w Niskich Tatrach zachęcają do aktywnej formy spędzania wolnego czasu na Słowacji.


  Wybierz ulubioną zimową rozrywkę w Niskich Tatrach!

 • Kulinaria

  Kulinaria - Niskie TatryPodpowiadamy Wam, co zjeść w regionie. Opisujemy restauracje, kawiarnie i bary, z których na pewno nie wyjdziecie głodni!

  Zobacz, gdzie smacznie zjesz podczas ferii zimowych w Niskich Tatrach!

Zamień skipass na aquapark!

Zamień Skipass na wstep do aquaparku!Podczas tegorocznego sezonu zimowego 2017/2018, możesz cieszyć się doskonale przygotowanymi stokami narciarskimi w Tatrach Niskich oraz Wysokich. Szusowanie w idealnych warunkach przyniesie mnóstwo satysfakcji i radości z zimowego wypoczynku. Jeśli jednak zechcesz na chwilę odpocząć od sportów zimowych, wymień swój skipass na wstęp do jednego z trzech aquaparków usytuowanych w Tatrach Niskich i Wysokich - zregenerujesz siły na więcej przygód!

Czytaj więcej...

Nowości Niskie Tatry - zima 2015/2016

Nowość Niskie Tatry zima 2015 2016Tuż po wiosennych roztopach kończących poprzedni sezon narciarski, w ośrodku Jasna Niskie Tatry zaczęły się kolejne prace, przygotowujące tereny do tegorocznej zimy. Posprzątano trawniki, zutylizowano zbędną ściółkę i skałki oraz zasadzono młodą trawę. Wszystko to, by doskonale przygotować grunt na idealne szusowanie dla gości ośrodka.

Czytaj więcej...

Tatrzański wieczór wrażeń

Tarzański Wieczór WrażeńNiezapomniane wrażenia po szaleństwach na stoku w połączeniu z doznaniami kulinarnymi - tylko w Niskich Tatrach! Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełny przyjemnych doznań tuż pod gwiazdami i szczytem Chopoku. Ciesz się wieczorną jazdą TATRAKiem – pojazdem śnieżnym wjeżdżającym na Lukovą, na wysokość 1670 m n.p.m.  W Restauracji Von Roll delektuj się specjalnościami naszych profesjonalnych kucharzy, którzy specjalnie na tę okazję przygotują ekskluzywne menu złożone z 5 dań. A to wszystko przy blasku świec i w ciepłej atmosferze kominka w restauracji, w której historia starej kolejki jest ciągle żywa...

Czytaj więcej...

Dane statystyczne Jasna Niskie Tatry

Jasna Niskie TatryPoznaj dane statystyczne odnośnie ośrodka Jasna Niskie Tatry na Słowacji.

Czytaj więcej...

Turystyka zimowa w Niskich Tatrach

Jasna Niskie TatryBez względu na to, czy szukasz przygód czy spokoju, podczas spacerów i wypraw czekają Cię takie same przeżycia jak narciarzy. Szlaki turystyczne umożliwią Ci odkrycie Doliny Demianowskiej i Parku Narodowego Tatry Niżne, które są idealnym miejscem do uprawiania turystyki pieszej przez cały rok. Turystyka zimowa w Tatrach ma swój urok a niejeden doświadczony turysta uważa krótkie mroźne dni, kiedy przyroda zasypia pod śnieżną pierzynką za najpiękniejszy okres w roku.  

Czytaj więcej...

Karta GoPass

Karta GoPass - zniżki i rabaty w Tatrach Niskich i WysokichZ kartą lojalnościową GOPASS możesz cieszyć się wakacjami z Tatrach lepiej niż do tej pory! Opłata za korzystanie z karty to tylko 2 rocznie - aktywuj swoją kartę GOPASS już dzisiaj, to się opłaca!

Czytaj więcej...

Nowoczesny system sztucznego naśnieżania

Sztucznie naśnieżane i doskonale przygotowane stoki ChopokaSztuczne naśnieżanie stoków umożliwia wzrost atrakcyjności tras narciarskich. Powoduje także, że śnieg jest lepszej jakości i dłużej się utrzymuje. Dzięki rozbudowanemu systemowi sztucznego naśnieżania, jazdą na stokach Chopoka możecie cieszyć się doskonale przygotowanymi trasami aż do późnej wiosny!

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek