Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
gabrysia annaf annach

oferta-dla-firm

Niskie Tatry latem

Słowacja, Niskie Tatry latem Atrakcje letnie

Atrakcje letnie w Niskich TatrachWybierz ulubioną letnią rozrywkę w Niskich Tatrach!

Planując urlop
warto zastanowić się, czy miejscem odpoczynku nie powinna stać się Słowacja. Wakacje spędzone u południowych sąsiadów zaspokoją wymagania osób, które nie wyobrażają sobie letniego wypoczynku bez górskiej włóczęgi, jak i tych, którzy cenią sobie relaks w wodzie. Malownicze doliny, szlaki górskie o rozmaitym stopniu trudności i baseny termalne, wszystko to sprawia, że cała rodzina będzie zadowolona, jeśli celem wyjazdu będzie Słowacja. Wakacje są doskonałym czasem, aby korzystać ze świetnie utrzymanych dróg turystycznych, takich jak szlak na Łomnicę. Brak kondycji? Tym razem na Łomnicę zawiezie cię kolejka. Kondycji zdążysz nabrać, pływając w basenach napełnianych wodą płynącą wprost z głębi ziemi i korzystając z całej gamy atrakcji pieszczących ciało: masaży gorącymi kamieniami, sauny parowej i wodnej, inhalacji pachnącymi olejkami. Kiedy wyprawy w góry i harce wodne spowodują że staniesz się głodny, Słowacja wakacje twoje urozmaici lokalną, pyszną kuchnią i wybornym piwem, sławnym na całym świecie.

Cóż zatem innego pozostało – pakuj plecak i ruszaj na południe!

Giant Bike Park w Niskich Tatrach

Giant Bike Park JasnaGiant Bike Park Jasna to idealne miejsce dla każdego miłośnika zjazdów rowerowych. Wykorzystując naturalne właściwości oraz drewniane przeszkody i przygotowanie terenu, zapewnia on doskonałe warunki.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo Giant Bike Park

ZASADY ZACHOWYWANIA SIĘ  W GRAND BIKE PARKU

WJAZD NA TRASĘ ORAZ WŁĄCZENIE DO JAZDY PO ZATRZYMANIU
Przed wejściem na trasę rowerzysta jest zobowiązany do dokładnego wizualnego zapoznania się z trasą i przeszkodami, ewentualnie może nawet przejść przeszkody na piechotę, w celu oceny swoich zdolności i poradzenia sobie przy zjeździe na rowerze. Rowerzysta, który wjechał na trasę rowerową, zatrzymał się i chce kontynuować jazdę, ma obowiązek upewnić się, że nie zagraża sobie, ani innym rowerzystom. Rowerzysta, który się przewrócił, musi to miejsce jak najszybciej opuścić.

Czytaj więcej...

Klub muzyczny Happy End

Klub Muzyczny Happy EndGorąca zabawa na chłodnych stokach Chopok Północ! Za dnia restauracja, w nocy żyje własnym życiem! W Jasnej rozpoczęła się nowa era nocnego życia i dobrej muzyki! Klub muzyczny HAPPY END stworzony do niekończącej się zabawy jest też ulubionym klubem miejscowych z Liptova, którzy potrzebują naładować baterie świetną muzyką.

Czytaj więcej...

Tarzania – jedna z najlepszych atrakcji w Niskich Tatrach!

Tarzania - park linowy w JasnejTarzania to nic innego jak składający się z licznych przeszkód park linowy. Co więcej, prawie wszystkie z przeszkód znajdują się na drzewach!

Gdzie? około 200 m od hotelu Grand Jasná!

2 trasy: zbudowane z 34 platform i 95 przeszkód znajdujących się 4 – 7 metrów nad ziemią:
Niebieska (krótsza i lżejsza) trasa liczy 281 metrów.
Czerwona (dłuższa) trasa liczy 396 metrów.

Czytaj więcej...

Trasy Nordic Walking w Niskich Tatrach

Trasy nordic walkingW dosłownym tłumaczeniu, Nordic Walking oznacza "północny chód". To tłumaczenie przekłada się doskonale na możliwości do uprawiania Nordic Walkingu w Niskich Tatrach - przecież tras jest mnóstwo i wszystkie znajdują się na północy Słowacji! Poniżej prezentujemy Wam najciekawsze - naszym zdaniem trasy do praktykowania północnego chodu!

Czytaj więcej...

Na dwóch kółkach przez słowackie doliny! Rowery i hulajnogi w Jasnej

RowerzystaJeśli lubisz zwiedzać, ale nudzą Cię spacery, nie wahaj się - wsiądź na rower! W ośrodku Jasna – Niskie Tatry do dyspozycji jest szeroka gama tras rowerowych o asfaltowej i typowo górskiej nawierzchni. My przedstawiamy nasze ulubione.

 

Czytaj więcej...

Chopok Południe - Jaskinie

Jaskinia WażeckaKażdego roku piękno podziemnego świata jaskiń przyciąga tysiące turystów z kraju i zagranicy. Podziwiając niesamowitą, różnokolorową szatę naciekową o delikatnej urodzie i potężne skalne i lodowe twory, można przekonać się o sile przyrody.

Czytaj więcej...

Chopok Północ - Jaskinie

Jaskinie słowackieRegion ośrodka Jasna Chopok-Północ słynie z pięknych jaskiń liczących sobie setki lat. Jedną z nich jest Demianowska Jaskinia Lodowa. Nazwa jest tu w pełni adekwatna do temperatury panującej wewnątrz i wahającej się w przedziale od 1 do 5°C!

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek