Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosenny relaks w basenach termalnych
Wiosna w gorących źródłach
Wiosna w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Twój doradca

Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Zapraszamy do kontaktu jutro:
8:00 - 18:00
annaf annach gabrysia

oferta-dla-firm

Niskie Tatry latem

Słowacja, Niskie Tatry latem Kulinaria

Kulinaria - Niskie TatryPodpowiadamy Wam, co zjeść w regionie. Opisujemy restauracje, kawiarnie i bary, z których na pewno nie wyjdziecie głodni!

Zobacz, gdzie smacznie zjesz podczas letnich wakacji w Niskich Tatrach!

Restauracja Bernardino Burger

Bernardino Burger RestaurantRestauracja Bernardino Burger znajduje się na wysokości 1423 m n.p.m., przy stacji końcowej 8-osobowego wyciągu gondolowego Grand Jet przy Burton Snow Parku Otupné, Chopok Północny, Brhliská. Wesoła, pełna życia restauracja z ofertą hamburger menu, sałatkami i deserami. Cieszy się dużym powodzeniem wśród rodziców i dzieci, ponieważ posiada największy kącik zabaw dla dzieci na stoku. W przerwie rodzice mogą odpocząć a dzieci wybrać specjalne dziecięce menu. W Bernardino Burger Restaurant możesz zamówić również szybki posiłek przy okienku z tarasem i leżakami.

Czytaj więcej...

Bary w Niskich Tatrach

Skibar na ChopokuZobacz listę i krótki opis ski barów, które znajdują się na stokach Chopoka! Przedstawiamy miejsca, gdzie bez zdejmowania butów narciarskich napijesz się rozgrzewających napojów, chłodnego piwa i zjesz smaczne przekąski! Bajkowe bary w kształtach ogromnych parasoli to również miejsca, gdzie odbywają się imprezy i konkursy... warto tam zajrzeć! 

Czytaj więcej...

Restauarcja Rotunda

Restauracja RotundaRestauracja widokowa z ekskluzywnym 360-stopniowym panoramicznym widokiem na wysokości 2004 m n.p.m. na szczycie Chopoku. Goście mogą skosztować wyjątkowej okolicznej scenerii z najwyżej położonego Rum Baru z bogatą ofertą rumów i deserów. Parter Rotundy serwuje szybkie dania w Energy Barze. Rotunda, czyli połączona górna stacja kolei linowej Funitel i zadaszona stacja kolei gondolowej Chopok Juh, będzie miejscem odpoczynku dla gości również podczas niesprzyjającej aury.

Czytaj więcej...

Restauracja Kosodrevina

Panorama Restaurant KosodrevinaRestauracja Kosedrevina znajduje się na wysokości 1494 m n.p.m. Złap opaleniznę na najbardziej nasłonecznionym i największym tarasie w Tatrach Niskich i zasmakuj w menu restauracji samoobsługowej. Naprawdę warto! Do restauracji przynależy także ekspozycja poświęcona wyciągowi tzw. VLEKÁROVA IZBA - MINI MUZEUM, stworzone dla wszystkich miłośników gór.

Czytaj więcej...

Restauracja Von Roll

Von Roll RestaurantW regionie Chopok Północ, przy końcowej stacji czteroosobowej kolejki Jasná-Luková i jedyne sto metrów od stacji czteroosobowej kolejki Otupné-Luková znajduje się Von Roll Restaurant. Górskie powietrze zaostrza tu apetyt, a miejscowi kucharze doskonale zdają sobie z tego sprawę dlatego codziennie serwują dla Was dania i wyśmienite przysmaki! Można tu zjeść pyszne śniadanie, lekkie przekąski i sycące obiady. W restauracji znajduje się ponadto muzeum starej kolejki. Nie może Was tam zabraknąć!

Czytaj więcej...

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek