Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Wyjazdy grupowe do AquaCity

Aquapark AquaCity - jeden dzień - mnóstwo zabawy!

Grupy w aquaparkuBrak Ci czasu na długi urlop? Wyjedź tylko na jeden dzień! Zabierz współpracowników, całą klasę lub grupę znajomych i zregenerujcie siły w Aquaparku AquaCity!

Tylko u nas atrakcyjne zniżki dla grup już od 20 osób!

Sprawdź promocję dla seniorów 55+!

Wstępy dla seniorów

Atrakcyjne rabaty!

  • Grupom powyżej 20 osób oferujemy 10% rabatu od ceny podanej na bilecie pakietu Aqua oraz darmowy wstęp dla każdej 21 osoby.

Dzieci do 120 cm wzrostu mają wstęp gratis i nie wliczają się do ogólnej ilość osób w grupie.

Wycieczka szkolna - tańsze bilety, tak samo atrakcyjne wstępy!

Wstępy dla szkół

Odwiedzając historyczną krainę spiską, nie można pominąć głównego miasta regionu, Popradu. Położone w Kotlinie Popradzkiej miasto posiada sporo atrakcji turystycznych i jest doskonałą bazą wypadową dla narciarzy i turystów pieszych. Kolejną atrakcją jest park wodny, wyposażony w baseny kryte i otwarte, napełniane ciepłą wodą termalną, której korzystnych właściwości nikomu nie trzeba zachwalać.

Poprad Aquapark stanowi świetne miejsce odpoczynku po górskich wędrówkach i szaleństwie na stoku: zakwasy i przeciążenia mięśni spowodowane wysiłkiem nie będą dokuczały, jeśli zostaną potraktowane wysoko zmineralizowaną wodą ciepliczą. Poprad Aquapark przygotowany jest na oczekiwania klientów dorosłych i dzieci: kiedy rodzice korzystają z przyjemności sauny albo centrum fitness, dzieci mogą pozostać pod opieką animatorów w specjalnych kącikach dziecięcych.

W Popradzie nie sposób się nudzić: można tu obejrzeć pięknie odrestaurowany rynek, oraz cztery dzwonnice, położone niegdyś w czterech osobnych miastach: dzisiejszy Poprad powstał bowiem przez przyłączenie do niego Spiskiej Soboty, Straży pod Tatrami, Wielkiej, Maciejowiec i Kwietnicy.

Grupy rezerwuj pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem AquaCity. W mailu zwrotnym dostaniesz aktualną kalkulację.

Nie zwlekaj - rezerwuj już dziś i urwij się od codziennej monotonności choć na chwilę!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek