Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Promocyjne wejściówki do aquaparku Tatralandia
Relaks w basenach termalnych
Relaks w basenach termalnych
Wypoczynek w gorących źródłach
Wypoczynek w gorących źródłach
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!
Udany wypoczynek i dobra zabawa gwarantowana!

Noclegi Słowacja - hotele sprawdzone i polecane!

Poszukiwanie raju dla miłośników gór, basenów termalnych, jaskiń i zabytków można podsumować jednym słowem: Słowacja. Ze względu na niewielką powierzchnię kraju, wszelkie atrakcje położone są względnie niedaleko siebie. Po zapewnieniu sobie rozrywki, bez trudu można tu znaleźć dobre jakościowo noclegi. Słowacja słynie ze znakomitej kuchni, więc po stokowych szaleństwach, w lokalnej przytulnej restauracji warto zamówić słynne Bryndzové halušky, czyli kluski z bryndzą.  

Jeśli chodzi o noclegi Słowacja zaskakuje cenami, niejednokrotnie niższymi niż po polskiej stronie Tatr i wysoką jakością hoteli i pensjonatów. Cennik za dobę hotelową obejmuje nie tylko cenę za łóżko, ale uwzględnia także śniadanie w formie bufetu, kolację, na którą do wyboru jest często więcej niż dwa dania, zaproszenie na „wieczorek słowacki” albo grilla. Tego typu atrakcje zapewniają ośrodki w małych i większych miejscowościach. Nie tylko luksusowe kurorty, ale i małe wioseczki proponują bardzo atrakcyjne noclegi. Słowacja to bardzo ciekawa alternatywa dla Zakopanego, prawda?

Więcej równa się mniej? Z AquaSki Travel jak najbardziej! Wyjazd grupowy to gwarancja niższej ceny! Oferujemy profesjonalną pomoc w rezerwacji wstępów grupowych do największych kompleksów wodnych środkowo-wschodniej Europy. Słoneczny dzień na Słowacji może zamienić się w wyjazd pełen przygód, zabawy i radości!

Tatralandia

AquaCity

Besenova

Aquapark Tatralandia, Słowacja

Aquapark AquaCity Poprad

Aquapark Gino Paradise Besenova

Wyjazdy grupowe do Tatralandii

Aquapark TatralandiaMasz ochotę na jednodniowy wypad za miasto? Wybierz się do Tatralandii - to tylko 50 km od Polskiej granicy!

Zbierz grupę min 20 osób i ciesz się Tropikalnym Klimatem w samym centrum wodnych przyjemności. Dodatkowo, dla grup przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty! Zachęcamy do rezerwacji wstępów grupowych z naszą pomocą.

Wyjazdy grupowe do Besenovej

Baseny zewnętrzneWstać o świcie, zawieźć dzieci do szkoły, potem praca, szybki lunch, oddać zaległe książki do biblioteki, nie spóźnić się na popołudniowe spotkanie... Czy Twój dzień wygląda podobnie? Złap trochę luzu! Oderwij się od bieganiny dnia codziennego i zregeneruj siły, których tak bardzo potrzebujesz.

Wyjazdy grupowe do Gino Paradise Besenova to jednodniowa frajda dla wszystkich!

Wyjazdy grupowe do AquaCity

Grupy w aquaparkuBrak Ci czasu na długi urlop? Wyjedź tylko na jeden dzień! Zabierz współpracowników, całą klasę lub grupę znajomych i zregenerujcie siły w Aquaparku AquaCity!

Tylko u nas atrakcyjne zniżki dla grup już od 20 osób!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek